Liigu otse sisu juurde

USKUMATU: Tallinnast tulnud külastaja siiralt naudib Lõuna-Eestit

Pühapäeva õhtul kell 19.00 laekus toimetusele teade kahtlaselt käituvast mehest, kes liikus Põlvas ringi suure naeratusega. Julge pealtnägija, kes pöördus punast “Kalamaja” kirjaga pusa kandva mehe poole, selgitas välja, et tegu oli tallinlase Markoga (31), kes siiralt nautis oma Lõuna-Eesti külastust. 

Sündmuskohale jõudnud reporter leidis šokiseisundis kohaliku kohvikupidajanna Ülle (56), kes ei suutnud oma hämmastust olukorra üle varjata. “Ta astus mu kohvikusse sisse, teretas mind väga viisakalt ja tellis kaerapiimaga kohvi ning viineripiruka. Kui ma ütlesin, et meil kaerapiima ei ole, siis ta ei pahandanud selle peale ega krimpsutanud nina.” Klient jättis ka suure jootraha ning andis kohvikule Googles viie tärni tagasiside.

Kohalik mees Teet (44) nägi Markot pargipingil päikest nautimas. “Tüübil on vist värske õhu mürgitus! Aga tore, et tal siin hea on. Mulle ka meeldib Lõuna-Eestis olla.”

Reporteril Markot küsitleda ei õnnestunud. Kuuldavasti pidi mees koju tagasi suunduma. Küll aga oli ta Lõuna-Eestist niivõrd vaimustatud, et olevat lubanud esimesel võimalusel naasta.

Lõuna-Eestis on hea olla, see pole mingi aprillinali. Kust oma reisi alustada? Lõuna-Eesti teejuhi leiad siit: tartu2024.ee/regioon