Liigu otse sisu juurde

Treski inspiratsioonikonverents

Meeleolukas muusika ja maailmatasemel inspiratsioonikõned ootavad sind ainulaadses sündmuspaigas Setomaa looduse rüpes.

Lugu

Kujuta ette suurepäraseid kõnelejaid, kes motiveerivad ning loovad väärtust, millest saab osa kogu maailm. Nüüd kujutle, et nad esinevad ühel maailma kõige põnevamal laval, mis asub Setomaal, väikeses Treski külas. Lavale astuvad inspireerivad inimesed, kes on aidanud kaasa Eesti käekäigule ning teinud meie väikeriigi kordades suuremaks. Treski muusika- ja inspiratsioonifestival üllatab 2024. aastal särava eelsündmusega.

Elamus

8. augustil toimub Treski muusika- ja inspiratsioonifestivali eelüritusena inspiratsioonikonverents ja järelpidu. Kuulajateni jõuavad sütitavad lood inimestelt, kes on viinud Eesti maailmakaardile kultuuri-, äri- poliitika- ja spordivaldkonnas. Konverentsi saab kuulata kohapeal ning ülekande vahendusel. Õhus on TEDx-ilik võbin.

Rohelise mõtteviisiga ja keskkonda hoidev Treski festival toob külastaja looduse, kultuuri ja inspiratsiooni keskpunkti. Festivali südameks on tuntud muusiku ja kultuurikorraldaja Jalmar Vabarna eestvedamisel valminud ainulaadne välilava. Külastajaid ootab ka programm küüni- ja metsalaval ning festivali ööklubi endises silohoidlas. Muusika ja inspiratsioon käivad Treskis käsikäes – meie eesmärk on tuua külastajateni see, mis loob ellu väärtust, mõjutab meid positiivselt ning suunab avastama ja arenema.

Mõju

Treski muusika- ja inspiratsioonifestival kasvab järjest suuremaks, elujõulisemaks ja rahvusvahelisemaks: lisaks välisartistidele jõuab siia üha rohkem väliskülastajaid. Eesti ja selle lõunanurk muutuvad populaarseks sihtkohaks loodus- ja kultuurihuviliste seas. Loodame, et Treski inspiratsioonikonverentsi kõned on ka pärast festivali lõppu kättesaadavad kõigile huvilistele üle maailma.