Skip to main content

Tartu 2024 toob Autovabaduse puiesteele tunnustatud kitarristi ja produtsendi Raul Ojamaa soolokontserdi

Reedel, 29. juulil kell 21.00 esineb Tartus Autovabaduse puiesteel kitarrist ja produtsent Raul Ojamaa. Oma “Tartu 2024 esitleb” etteastes ühendab Ojamaa elektroonilse muusika akustiliste instrumentidega, mis loob omapärase kontsertelamuse. Sündmus on tasuta.

26. juuli Kaidi-Lisa Kivisalu


Raul Ojamaa. Foto: Iris Kivisalu

Läbi ja lõhki Tartumaa poissi Raul Ojamaad seob täna Tartuga vanemad ja teised sugulased. Lisaks salvestas ta ka mõned plaadid laululaval asuvas Clockwork stuudios. Ojamaa selgitas, miks talle Tartu meeldib: “Võrreldes oma praeguse kodulinna Tallinnaga, meeldib mulle Tartu puhul tema avarus, rahulikkus ja parkide rohkus. Tartu on turvaline ja võtab avasüli vastu.” 

Oma Autovabaduse puiestee kontserdil esitab artist oma viimase kahe aasta soolomaterjali, milles ühendab oma kahte kirge — kitarri ja elektroonilist muusikat. “Kavas on nii atmosfäärilisi ja meloodilisi kui tummisemaid klubisugemetega lugusid. Enda kava olen üles ehitanud dj-seti esteetikal, kus lood mitte ei lõppe, vaid sulavad ühest teise,” tutvustas muusik oma etteastet.

Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024, Tiigi seltsimaja ja Tartu linna eestvedamisel toimuvad Vabaduse puiesteel 1. juulist kuni 14. augustini kontserdid, tantsuõhtud, toiduturg ja paljud teised sündmused. “Tartu 2024 esitleb” programmis esinevad Justament ja Stefan (01.07), Rita Ray (16.07), Horoskoop ja Gerli Padar (23.07), Raul Ojamaa (29.07) ning Ewert and the Two Dragons (14.08).

Tartu koos Lõuna-Eestiga on Euroopa kultuuripealinn aastal 2024. Tegu on Eesti suursündmusega, mis pakub erilisi kultuurielamusi Lõuna-Eestis.