Liigu otse sisu juurde

Tartu 2024 meeskond pidutseb Tartu linna päeval koos Ziggy Wildiga

Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 ja Magasini Tänava Suvila peavad koos Tartu linna päeva puhul pidu. Tähtpäeva auks musitseerivad Ziggy Wild ja DJ Ahto Külvet, kätt saab proovida improkirjutamises ja kohal on ratastel juuksur koos hennakunstnikuga.

Inimesed tantsivad Aparaaditehase õuel.
29. juuni Kaidi-Lisa Kivisalu

Foto: Kiur Kaasik

Kaspar Aug, Tartu 2024 produtsent selgitab, et tegemist on ühtlasi ettevalmistusega suureks soojaks suveks: “Head energiat annab Ziggy Wild, tuju tõstab Ahto Külvet oma vinüülplaadimuusikaga, vaimu värskendab Improkirjutamine, soengut aitab seada juuksur ning keha kaunistab hennakunstnik. Lõpetame viisakalt kell 22, seega: peole tuleb jõuda õigeks ajaks!”

Üritus algab kell 18.00 ja toimub Genialistide klubi terrassil. Kõigil huvilistel on võimalus muuta soengut või kaunistada keha ajutiste henna-tätoveeringutega. Arveldamine sularahas. Kell 19.00 algab improkirjutamise töötuba.

Kella 21.00ni keerutab sündmusel plaate Psühhodisko eestvedaja Ahto Külvet. Õhtu lõpetab kell rokkbänd Ziggy Wild, kes on teada tuntud kaasahaarava muusika ja võimsa lavaenergiaga. Kontsert on tasuta. Algab 21.00. Kontserti kestvus: 1 tund.

Rohkem Tartu linna päeva sündmuseid: https://tartulinnapaev.ee/