Liigu otse sisu juurde

Tarmo Tüür ja Liina Pulges esinevad visioonipäeval Tulevikku Põgenemise Tuba

Aeg välja kuulutada järgmised sündmuse Tulevikku Põgenemise Tuba esinejad. Tartu ja Lõuna-Eesti tuleviku visioonipäeval astuvad üles ka Eestimaa Looduse Fondi juhatuse esimees Tarmo Tüür ja turundaja Liina Pulges.

Tarmo Tüüri portree.
06. apr. Kalle Paas

Foto: www.elfond.ee 

Tarmo Tüür on Teeme Ära talgupäeva eestvedaja ning juhatuse esimees Eestimaa Looduse Fondis, mis kaitseb ohustatud liike, nende elupaiku, Eestile omaseid loodusmaastikke ja kooslusi. Samuti on olnud stsenaristiks 2007. aastal loodud dokumentaalfilmile “Ihust ja hingest”.  Tüür on öelnud: “Keskkonna väärtustamise kōrval kaasneb postmodernistlikke väärtuste esiletõusuga ka suurem kodanikuaktiivsus ja osalemisvalmidus”.


Foto: remont-midameenutada.blogspot.com.ee

Tartlanna Liina Pulges on kui Hunt Kriimsilm, sest peab mitmeid ameteid: blogija, kolumnist, treener, näitleja ja peavõlur Unistuste Agentuuris. Pulges on nelja lapse ema, kogunud tuntust remondiblogijana ning aidanud turundusasjatundjana kaasa ka Tartu Uue Teatri enneolematule ühisrahastuskampaaniale. Tema monotükk #aastaema osutus 2017. aastal erakordselt edukaks ning tänavu on võmalik näha lavastuse järjeosa.


Tartu ja Lõuna-Eesti selle aasta kõige olulisem visioonipäev Tulevikku Põgenemise Tuba toimub 9. mail Eesti Rahva Muuseumis. Sündmusel arutatakse piirkonna tuleviku ja Tartu 2024. aasta Euroopa kultuuripealinnaks kandideerimise üle.