Liigu otse sisu juurde

Registreeri kunsti kaudu läheduse loomise sümpoosionile

9. augustil toimub Palupera Põhikoolis projekti „Kunst loob lähedust“ rahvusvaheline sümpoosion. Programm keskendub erinevatele viisidele, kuidas kunsti abil kujundada laste sotsiaalseid oskusi. Sümpoosion on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist.

03. mai

Ootame osalema õpetajaid, sotsiaalpedagooge, haridus-, kunsti- ja sotsiaalvaldkonna töötajaid ning kõiki huvilisi, kes soovivad kuulda värsketest arengutest kunsti- ja haridusvaldkonna kokkupuutepunktides. Sümpoosionil saab tutvuda põnevate õppematerjalidega, koguda inspiratsiooni, jagada oma teadmisi ning luua väärtuslikke kontakte üle valdkondade. Osalejaid ootab sisutihe programm ettekannetest, vestlustest, töötubadest ja loovtegevustest. See kõik leiab aset Palupera mõisakooli ning -pargi erilises atmosfääris. Tutvu programmiga SIIN.

Esinejate seas on kohalikud kunsti, disaini ja haridusvaldkonna spetsialistid nagu Eva Liisa Kubinyi (EKA), Jane Meresmaa-Roos (Lastemuuseum Miiamilla), Sireli Uusmaa (PROTO avastustehas), Grete Arro (TLÜ) jpt. Samuti astuvad üles kaasahaaravad välisesinejad, teiste seas Jennie Guy (Iirimaa, platvorm Art School), Mija Renström (Rootsi, Göteborgs Konsthall) ja mitmed kunstnikud. Vestluseid modereerivad Maarin Ektermann (EKA) ja Kristiina Treial (SA Kiusamisvaba Kool).

Sümpoosion toimub eesti ja inglise keeles koos sünkroontõlkega.

Sümpoosioni osalustasu on kiiretele registreerujatele 20 eurot (registreerumisel kuni 15. mai). Hiljem on osalustasu 30 eurot (registreerumisel kuni 30. juuni) ning 40 eurot (registreerumisel alates 1. juulist).

Osalustasu sees on ka kohvipausid ning soe lõunasöök.