Liigu otse sisu juurde
Toimunud sündmus
P 9. juuni

Linnupesade sari: Mr. Garfield

18:00 - 20:00

Tartu linn | Tartu Ülikooli botaanikaaed

  • muusika
  • Põhiprogramm

Tasuta

Info

Loodusloovusfestivali programmi kuulub Perepäev, mis toimub 9. juunil Tartu Ülikooli botaanikaaias. Perepäeval saab osa võtta loodusharidusliku sisuga töötubadest ja päeva lõpus pakub Mr. Garfield elamuslikku muusikalist kogemust.

Perepäeva jätkuks toimub kell 18–21 kontsert, millest kaks tundi sisustab Mr. Garfield. Kodanikunimega Tuudur Tamme on tänaseks muusikaga tegelenud juba pea 30 aastat. Tema muusikas kohtuvad kosmiline kõiksus, lootustandvad harmooniad ning mõnus annus mahedust. Inspiratsioon on eelkõige tulnud loodusest ja 1980. aastate muusikast. Perepäeval mängib ta oma lemmikpalasid, mille järgi on kõik huvilised oodatud tantsima.

Linnupesade sari kuulub Ellujäämise Kunstide Loodusloovusfestivali loovprogrammi, mis on osa Euroopa Kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

Kui soovid kehakinnitust või vajad öömaja, vaata Tartu 2024 külalislahkuse võrgustiku liikmete pakkumisi: https://tartu2024.ee/soovitused-tartulinn

Korraldaja

Loodusfestival

Asukoht

Lai 38, Tartu, Tartu maakond, Eesti

Vaata veel

Vaata kõiki