Liigu otse sisu juurde

Külalislahkuse võrgustik

Tartu 2024 külalislahkuse võrgustiku eesmärk on aidata kaasa Lõuna-Eesti kui tõeliselt külalislahke sihtkoha arendamisele

Euroopa kultuuripealinna külalisel on võimalik otsida võrgustikuga liitunud ja meie poolt soovitatud majutusasutusi, toitlustuskohti, vabaaja sisustamise paiku ning giiditeenuseid, et teha oma elamus Lõuna-Eestis eriti meeldejäävaks.

Ettevõtte juhile

Külalislahkus on hindamatu. Teenindajate sõbralik ja külalislahke atmosfäär jääb külastajatele kindlasti meelde ning kandub edasi ka sooja soovitusena – kandes nõnda väga olulist rolli.

Kõigil Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 piirkonna ettevõtetel on võimalik külalislahkuse võrgustikuga liituda.

Kokk esitleb murakatorti.

Klienditeenindajale

Klienditeenindaja professionaalsus mängib külalislahke kogemuse pakkumisel suurt rolli.

Klienditeenindaja professionaalsus mängib külalislahke kogemuse pakkumisel suurt rolli. Kõigil juhtub mõnikord äpardusi või jookseb juhe kokku, aga oluline on jääda viisakaks, sõbralikuks ja abivalmiks.

Siin on lühike õppevideo, mis käsitleb külalislahkuse osas olulisi teemasid nagu kultuuride erinevused, keskkonnasäästlikkus, kliendi märkamine ja ligipääsetavus.

Pärast video vaatamist täida ka lühike teadmistekontroll, et testida oma külalislahkuse teadmisi. Peale vastamist tuleb sulle kinnitus e-mailile, mida saad jagada oma sotsiaalmeedias!

Õppevideo ja küsimustik on tasuta ning ligipääsetav igal ajal. Loodame, et need panevad sind külalislahkusele uue nurga alt mõtlema ning annavad oma igapäevatöös kasutada uusi teadmisi ja lähenemisviise.