Liigu otse sisu juurde

Joel Ostrat: “Oo, esimene armumine! See oligi pimedas kinos käest kinni hoidmine”

Tartu 2024 kultuurisaadikuid meenutavad esimest armastust: eks igaüks vastas küsimusele oma vaatenurgast.

Joel Ostrat meenutab oma esimest armumist kui klassikalist situatsiooni, kus nad käisid tüdrukuga pimedas kinos ja nende käed lihtsalt kohtusid.
03. mai

Joel Ostrat meenutab oma esimest armumist kui klassikalist situatsiooni, kus nad käisid tüdrukuga pimedas kinos ja nende käed lihtsalt kohtusid. Ta kirjeldab seda kui mega romantilist kogemust, kus ta tundis liblikaid kõhus ja tahtis tüdrukule kogu aeg helistada.

“Uu, liblikad kõhus, mõtted ainult tema peal, aga tol ajal ei olnud ju telefone, olid ainult taksofonid. Ma tahtsin talle kogu aeg helistada,” meenutab Ostrat. Vaata videost!

Tartus toimub 18. mail suur kontsertetendus “Suudlev Tartu”, millel astuvad üles eestlaste poolt palavalt armastatud 20 eurolauljat, kelle seas on ka 2014. aasta lauluvõistluse võitja Conchita Wurst. Korraldajad ootavad ühissuudlusele tuhandeid suudlejaid. Teiste seas astuvad üles, Victor Crone, Lenna Kuurmaa, Liisi Koikson, Koit Toome, Hanna-Liina Võsa, Jaanika Sillamaa, Ivo Linna, Maarja-Liis Ilus, Ott Lepland, Laura Põldvere, Elina Netšajeva, Birgit Sarrap, Getter Jaani, Elina Born, Robin Juhkental, Alika Milova, Uku Suviste, Juhan Uppin ja Stig Rästa.

Kontsertetendusest teeb otseülekande ETV ja kogu päeva kajastust saab järgida  Kroonika veebist.