Skip to main content

Infopäev 22.10: Tartu 2024 otsib Euroopa kultuuripealinna programmi rahvusvahelisi suurprojekte

Sihtasutus Tartu 2024 kutsub kultuurikorraldajaid pakkuma rahvusvahelisi sündmusi Euroopa kultuuripealinna programmi. 2022. aasta alguses avanevat rahvusvaheliste projektide taotlusvooru tutvustatakse Tartus reedel, 22. oktoobril.

Photo: Mana Kaasik
18. okt. Kaidi-Lisa Kivisalu


Foto: Mana Kaasik

Tartu 2024 loovjuhi Kati Ilvese sõnul on Tartu ja Lõuna-Eesti eesmärk pakkuda Euroopa kultuuripealinnana erilisi ja uudseid elamusi publikule nii Eestist kui kaugemalt. Tervikliku programmi loomiseks toetab SA Tartu 2024 ka rahvusvahelisi suuri ja keskmise suurusega sündmuseid, mis on planeeritud toimuma 2024. aastal Tartu linnas.

“Infopäev on loovisikutele, korraldajatele, produtsentidele, ettevõtjatele ja asutuste juhtidele hea võimalus tutvuda eesseisva rahvusvahelise taotlusvooru põhimõtetega ja kohtuda Tartu 2024 meeskonnaga. Meie sümboolne sõnapaar ehk kultuuripealinna kunstiline kontseptsioon Ellujäämise Kunstid ootab silmapaistvaid tõlgendusi erinevates žanrites ja formaatides.” lausus Ilves.

Taotlusvooru tutvustamise infopäev toimub 22. oktoobril kell 13.00–14.00 Waf Lounges. Sündmusest otseülekannet saab vaadata Tartu 2024 kodulehel ja YouTube’is.

Rahvusvaheliste projektide taotlusvoor avaneb 2022. aasta jaanuaris. Infopäeval räägitakse ka järgmistest eri suurusega sündmuseid hõlmavatest Euroopa kultuuripealinna projektivoorudest, mis toimuvad 2023. aastal.

Korraldajad paluvad infopäevast kohapeal osa võtmiseks registreerida osalus aadressil www.tartu2024.ee/tartuinfopaev. Sündmus korraldatakse vastavalt avalikele üritustele kehtivatele reeglitele, mis aitavad vältida koroonaviiruse levitamist. Sisenemisel kontrollitakse COVID tervisetõendit. Kiirtestimist ei pakuta.

Registreerimine:
https://tartu2024.ee/tartuinfopaev