Liigu otse sisu juurde

Hakka Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 vabatahtlikuks

Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 otsib selleks suveks (juuni-august 2022) tuge Tartu ja Lõuna-Eesti kultuurisündmuste korraldamisel. Kandideerima on oodatud erineva taustaga inimesed: need, kes soovivad arendada endas uusi oskusi aga ka professionaalid, kes on valmis oma oskusi teistega jagama.

Vabatahtlikud mängivad lastega.
Foto: Mana Kaasik
25. mai Kaidi-Lisa Kivisalu


Foto: Mana Kaasik

Tartu 2024 vabatahtlike koordinaator Martha Liise Kapsta sõnul on vabatahtlike panus Euroopa kultuuripealinna sündmuste korraldamisel on hindamatu: “Kultuuripealinna korraldamise telgitagused on põnevad ja avavad palju uksi. Anname võimaluse kasvatada oma võrgustikku ja olla osa millestki suurest ja vägevast. Oleme siiralt tänulikud kõigile, kes Tartu 2024 meeskonnaga sellel teekonnal liituvad ja oma panuse Tartu 2024 sündmuste korraldusse annavad.”

Tartu 2024 vabatahtlik Merle Veenpere: “Vabatahtlik töö Tartu 2024 juures annab hea võimaluse näha päris lähedalt, kuidas toimub ühe suure ettevõtmise kasvamine ja arenemine. Ja mis kõige parem, sellele ise kaasa aidata. Vabatahtlikud on Tartu 2024 juures kindlasti väga oodatud ja hoitud ning sellisesse särasilmsesse seltskonda on mõnus kuuluda.”

Vabatahtlikkel on võimalik lüüa kaasa erinevate tööülesannete täitmisel. Nende hulka kuuluvad muude hulgas info edastamine, väliskülaliste saatmine, tehnika ülesseadmine, keskkonnahoidlikkuse tagamine, sotsiaalmeedia sisu loomine ja ürituste jäädvustamine. Kandidaadid saavad anda märku oma eelistustest ja soovidest.

Kuidas kandideerida?

Kandideerimiseks täida ankeet: https://form.jotform.com/221351622044342 

Ankeeti saab täita nii eesti kui inglise keeles. Tähtaeg: 31. mai.

Pärast ankeedi täitmist toimuvad intervjuud. Grupivestluse käigus tutvutakse kandidaadiga ning selgitatakse välja, millised ülesanded kandidaat hakkab täitma.

Mida pakub Tartu 2024 vabatahtlikule?

Vabatahtliku töö pakub palju rõõmu ja hariduslikku töökogemust. Tartu 2024 vabatahtlikud saavad olla osa kokkuhoidvast tiimist. Vabatahtliku kogemus annab võimaluse luua kontakte ja kasvatada oma võrgustikku, mis koosneb suurepärastest artistidest, korraldajatest, visionääridest ja kogukondade esindajatest. Lisaks saavad kõik vabatahtlikud Tartu 2024 bränditooteid, koolitust vastavalt ametikohale ning toitlustust vastavalt töövahetusest.

Küsimused on oodatud aadressil [email protected]