Liigu otse sisu juurde

Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 otsib talente

Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 otsib enda meeskonda uusi talente, kes aitavad ette valmistada Eesti 2024. aasta tippsündmust.

07. dets. kroot.filippov


Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 tegevjuht Kuldar Leis kommenteerib: “Tartu 2024 meeskond ootab kandidaatidelt julget pealehakkamist, oskust mõelda suurelt ja rahvusvaheliselt ning siirast soovi panustada Tartu ja Lõuna-Eesti arengusse.”

Tartu 2024 otsib nelja talenti. Nendeks on programmiliini Teadus ja Tehnoloogia juht,  Lõuna-Eesti projektide haldur, digikanalite spetsialist ja loovjuhi assistent.  

Programmiliini Teadus ja Tehnoloogia juhi peamiseks ülesandeks saab olema valdkonna projektide arenduse ja teostamise suunamine ning jälgimine. Lõuna-Eesti projektide haldur hakkab tegelema regionaalse taotlusvooru projektidega nende analüüsist kuni produktsioonilepingute sisulise ettevalmistamiseni. Digikanalite spetsialist hakkab juhtima Tartu 2024 sotsiaalmeediakanalite strateegilist arendamist ja sisuloomet. Loovjuhi assistent teeb korralduslikult ladusalt toimivaks programmitiimi ja loovjuht Kati Ilvese igapäevatöö.

Kandideerimise tähtaeg: 15. detsember

Täpsem info kandideerimise kohta:

https://tartu2024.ee/kandideeri 

 

Lisainfo:

Krõõt Filippov, Tartu 2024 kommunikatsioonijuht, [email protected], +372 58 174 399