Liigu otse sisu juurde

Euroopa kultuuripealinn soovitab: Selle suve parimad elamused Tartus ja Lõuna-Eestis

Tartu 2024 veedab oma suve sel aastal Tartus ja Lõuna-Eestis ringi sõites. Suvi Euroopa kultuuripealinnas on kirev ja täis põnevaid sündmuseid nii kohalikele kui ka kaugemalt tulijatele. Vaata, mis meil on tänavu plaanis ning tule meile külla!

Rahvamass Tartu 2024 suure postri juures.
13. juuli Kaidi-Lisa Kivisalu

Meie kodulehel leiab rubriigi suveprogramm alt “Tartu 2024 esitleb” kontserdeid souli tähest Rita Rayst kuni Horoskoobini. Lõuna-Eesti suvine kuppelmaastik meelitab huvilisi muude sündmuste hulgas Sisevete festivalile Räpinas ja

Eesti Liikumis- ja Spordifestivale Elvas. Avatud Talude Päeval tasub kindlasti minna külla tehnoloogia ja kunstitallu MAAJAAM.

Meeleolukad kontserdid Tartu linna südames Autovabaduse puiesteel

Euroopa kultuuripealinn toob koostöös Tiigi seltsimaja ja Tartu linnaga kolmandat aastat järjest Tartu kesklinna Autovabaduse puiesteele kultuuriprogrammi. Juuli algusest augusti keskpaigani saavad kõik osaleda kontsertidel, tantsuõhtutel, toiduturul ja paljudel teistel sündmustel.

“Tartu 2024 esitleb” programmi raames esinevad Rita Ray (16.07), Horoskoop ja Heidy Tamme (23.07), Raul Ojamaa (29.07) ning Ewert and the Two Dragons (14.08). Autovabaduse puiestee avasid 1. juunil Justament ja Stefan.

Elamused Lõuna-Eestis

Suvi Lõuna-Eestis on täis kohalikku omapära esiletõstvaid sündmuseid. Tartu 2024 külastab sel suvel kõiki 19 Lõuna-Eesti omavalitsust, mis kannavad koos Tartuga Euroopa kultuuripealinna tiitlit. Lähinädalatel oleme kohal Räpinas Sisevete festivalil (16.07), Luunja mõisapäevadel (29.07), Elvas

Eesti Liikumis- ja Spordifestivalil(31.07) ja Karilatsi Vabaõhumuuseumis Ökofestivalil (21.08).

Rohkem suvistest elamustest