Liigu otse sisu juurde

Eesti Laul ja Tartu 2024 kutsuvad üles võitjat ennustama ja selfit tegema

Start Eesti vaadatuimale muusikasündmusele anti poolfinaaliga Tartus.  Selle käigus lõi tänavakunsti festival Stencibility Eesti Laulule ja kultuuripealinnale pühendatud tänavateose. Korraldajad kutsuvad üles selle ees selfit tegema ja andma teada, keda soovitakse näha Eestit Eurovisioonil esindamas. Meeleolukaid pilte näidatakse Eesti Laulu ja Tartu 2024 kanalites.

Urmas Klaas teeb ajakirjanikega selfit.
Esimese selfi Eesti Laulu ja Tartu 2024 tänavateosega tegi linnapea Urmas Klaas koos tänavakunstniku Sirla Cooli ja ERRi reporteri Heleri Alliga. Foto: Maanus Kullamaa
09. veebr.

Eesti Laulu ja Tartu 2024 tänavateos asub Tartu Raekoja platsil Euroopa kultuuripealinna kontori ukse kõrval, aadressil Raekoja plats 6. Tänavateose tegi Stencibility juht Sirla Cool ja Tartu linnapea Urmas Klaas. 

Tartu 2024 kommunikatsioonijuhi Krõõt Filippovi sõnul on kõik lihtne. „Tee teosega selfi, lae see oma sotsiaalmeediasse ning kasuta teemaviiteid #EestiLaul ja #Tartu2024. Näitame meeleolukaid pilte eestlaste lemmikutega nii Eesti Laulu kui ka kultuuripealinna kanalites.”

ERRi elamussaadete peatoimetaja Karmel Killandi märkis, et ega Eesti Laulu võitja valimine lihtne pole, kui kümme eripalgelist ja andekat lauljat ning ansamblit on võistlustules, kes kõik võiksid Eestit Malmös esindada. „Aga üheskoos oleme alati parima välja selgitanud!” 

Esimese selfi tegi linnapea Urmas Klaas koos tänavakunstniku Sirla Cooli ja ERRi reporteri Heleri Alliga.

Aasta vaadatuim kodumaise muusikasündmuse Eesti Laulu finaal toimub juba 17. veebruaril Tallinnas Tondirabas.

Urmas Klaas graffitit joonistamas.
Eesti Laulule ja kultuuripealinnale pühendatud tänavateose tegi linnapea Urmas Klaas ja Sirla Cool. Foto: Maanus Kullamaa