Liigu otse sisu juurde

Algas avalik konkurss SA Tartu 2024 juhatuse liikme leidmiseks

Sihtasutus Tartu 2024 kuulutab välja avaliku konkursi juhatuse liikme leidmiseks. Sihtasutuse eesmärk on viia ellu Euroopa kultuuripealinna tegevused Tartus ning Lõuna-Eestis.

30. märts Kalle Paas

Sihtasutuse juht seisab hea nii organisatsiooni igapäevase töö kui ka strateegilise juhtimise eest, lähtudes Tartu 2024 Euroopa kultuuripealinnaks kandideerimise taotluses esitatud tegevussuundadest. Kandidaatidelt oodatakse elulookirjeldust 6. aprillini. Juhatuse liige määratakse ametisse viieks aastaks.

Sihtasutuse Tartu 2024 nõukogu esimehe linnapea Urmas Klaasi sõnul toetab Euroopa kultuuripealinna nimel tehtav töö Tartu ja Lõuna-Eesti pikaajalisi eesmärke ning aitab kaasa eesseisvale kultuuri- ja majanduselu taastumisele. “Tartu 2024 kontseptsioon “Ellujäämise kunstid” ehk Lõuna-Eesti ja Tartu elujõulisuse kasv läbi kultuuri ja turismi on üleilmse kriisi tõttu muutunud aktuaalsemaks kui kunagi varem,” kinnitas Klaas.

“Tartu 2024 meeskonna uuel juhil on kaalukas roll selles, et era-, avalik ja kolmas sektor nii Lõuna-Eestis kui ka üle riigi, erinevad valdkonnad ja kogukonnad oleksid järgnevatel aastatel haaratud ühisesse tegevusse, et tiitlist tõuseks kogu Eestile võimalikult palju kasu,” rõhutas nõukogu esimees.

Klaasi sõnul on juhatuse liikme töö väljakutseterikas, ent teda toetab tõhus ja tiitlivõiduga end juba tõestanud meeskond.

Eelmise aasta detsembris asutatud sihtasutuse Tartu 2024 juhatuse liikme ülesandeid täitis ajutiselt varem kandidatuurimeeskonda juhtinud Erni Kask, kes jätkab sihtasutuses tööd programmikoordinaatorina.

Kandidaatidelt oodatakse elulookirjeldust hiljemalt 6. aprilliks e-postile [email protected]. Rohkem infot konkursi ja kandideerimise kohta leiab http://tripod.ee/toopakkumised/juhatuse-liige.

Rohkem infot: https://tartu2024.ee

Lisainfo: SA Tartu 2024 nõukogu esimees linnapea Urmas Klaas, tel 513 5145.