Liigu otse sisu juurde
Toimunud sündmus
10. mai - 16. juuni 2024

Tartu tänavakunsti näitus “Hello Mister Police Officer”

19:00 - 20:00

  • näitus/muuseum
  • Põhiprogramm

Tasuta

Info

10. mail avatakse Tallinnas Tartu tänavakunsti lugu rääkiv näitus “Hello Mister Police Officer”, mis on viimased kaks aastat tuuritanud väljaspool Eestit – Saksamaal Berliinis ja Šotimaal Aberdeenis. Näitusel näeb KAIRO, Edward von Lõnguse, Stina Leegi, GUTFACE´i ja teiste Tartu tänavakunstnike teoseid. Näitus on AVATUD N-P kell 15.00-20.00.

Kui tänavakunstist räägitakse tihtilugu seoses suurlinnadega nagu Berliin, New York või London, siis näitus jutustab loo Tartu kui väikelinna tänavakunsti skeenest. Sellest, kuidas väikeses puust ülikoolilinnas on tärganud tänavakunstikultuur, mille eesmärk on muuta ühine ruum tähenduslikumaks, kaasavamaks ja kodusemaks. Samuti on näitus kantud ideest, et igaüks saab soovitud muutust ise luua, mitte oodata, et teised seda nende eest teeks. Näitus vaatleb tänavakunstnike mängu seaduse piiridega läbi huumoriprisma.

Tänavakunsti näitust korraldab Stencibility tänavakunsti festival ning see on Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammis.

Rohkem infot näituse kohta leiab veebilehelt www.stencibility.ee

Kui soovid kehakinnitust või vajad öömaja, vaata Tartu 2024 külalislahkuse võrgustiku liikmete pakkumisi: https://tartu2024.ee/soovitused-tartulinn

Keeled

  • EST
  • ENG

Korraldaja

Stencibility tänavakunsti festival

Asukoht

Volta 1b, Tallinn, Harju maakond, Eesti

Vaata veel

Vaata kõiki