Liigu otse sisu juurde
Toimunud sündmus
E 10. juuni 2024

Sting: My Songs 2024

18:00

Tartu linn | Tartu Lauluväljak

  • muusika
  • pidu/klubi
  • Põhiprogramm
79 - 99 €

Piletid on välja müüdud.

Info

17-kordne Grammy auhinna võitnud artist Sting tuleb Euroopa kultuuripealinna tiitliaasta puhul 10. juunil Tartusse.

Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 esimene suurartist on Sting, kes esineb 2024. aastal Tartu lauluväljakul erilise kontserdiga „My Songs“. Sellega jätkub tema maailmaturnee, mis on köitnud publikut üle USA, Euroopa, Aasia, AÜE ja Austraalia.

Stingi kontsert „My Songs“ on elav ja dünaamiline etteaste, mis sisaldab tema armastatumaid hitte ning hõlmab tema hiilgavat karjääri nii The Police’i liikme kui ka sooloartistina. Kontserdil kuuleb armastatud lugusid nagu „Fields of Gold“, „Roxanne“, „Every Breath You Take“, „Message in a Bottle“.

▶ Ajakava

18:00 Uksed
20:30 Giordana Angi
21:30 Sting
01:00 Suletakse Tartu Lauluväljaku ala

▶ Alakaart: https://www.livenation.ee/sting-alaplaan

▶ Ligipääsetavus

Kontserdi infoleht (sisekorra eeskiri, pakihoiu eeskiri, pandipakendid)
https://www.livenation.ee/sting-info

Invapakla asub Laulupeo puiesteel. Eelisjärjekorras pääsevad parklasse kontserdikülastajad, kellel on pilet invaplatvormile ja puudega isiku kaart. Vabade kohtade olemasolul saavad invaparklas parkida ka teised kontserdikülastajad, kes esitavad kehtiva puudega inimese sõiduki parkimiskaardi.

Erivajadusega inimesed pääsevad alale mõlemast väravast. Lähim invaplatvormile on Laulupeo puiestee värav. Invatualett asub invaplatvormi juures.

Vanusepiirang 3 a. Soovitatav vanus 6+ a. Alla 10-aastastel külastajatel on kuulmist kaitsvad kõrvaklapid rangelt soovituslikud

Ligipääsetavust puudutavate küsimuste korral võib julgelt pöörduda infotelefonile +372 615 0051 (10.00-17.00) või meilile [email protected].

▶ Öörong Tartu-Tallinn

Saadaval on ka öörongi piletid, mis on soovitatav ette osta siit: https://elron.ee/
Erirong väljub Tartu raudteejaamast kell 23.55 ja peatub Jõgeval (kell 0.34), Tamsalus (kell 1.09), Tapal (kell 1.26), Ülemistel (kell 2.09), Kitsekülas (2.13) ja Tallinna Balti jaamas (kell 2.18).

Kontsert on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist. Sting tegeleb nii oma loomingus kui ka ühiskondlikus elus just nende teadmiste, oskuste ja väärtustega, mis aitavad meil tulevikus paremini elada. Kultuuripealinn lähtus suurartisti valikul nii Stingi loomingust kui ka tema ühiskondlikust mõjust, mis haakub Tartu 2024 loovkontseptsiooniga Ellujäämise Kunstid.

Kui soovid kehakinnitust või vajad öömaja, vaata Tartu 2024 külalislahkuse võrgustiku liikmete pakkumisi: https://tartu2024.ee/soovitused-tartulinn

Keeled

  • EST
  • ENG

Ligipääsetavus

  • osaliselt ligipääsetav liikumispuudega inimestele

Korraldaja

Live Nation Estonia

Asukoht

Laulupeo puiestee 25, Tartu, Tartu maakond, Eesti

Vaata veel

Vaata kõiki