Liigu otse sisu juurde
Toimunud sündmus
R 14. juuni 2024

Loire oru Joseph Mellot veinimaja ja Restoran Fii veiniõhtusöök

19:00 - 22:00

Otepää vald | Murimäe veinikelder

  • toit
  • Lisaprogramm

Info

14. juuni: Joseph Mellot veinimaja ja Restoran Fii veiniõhtusöök. Saage osa restoran Fii peakokk Karl Pajussaare loodud erilist õhtusööki mille pärliks on Joseph Mellot veinimaja veinikaart.

Murimäe Veinikelder on põnevil, et saab 14. juunil teid kutsuda eksklusiivsele veiniõhtusöögile, kus peategelasteks on Loire oru pärlid Joseph Mellot veinimajast koos Karl Pajussaare erakordse menüüga. Joseph Mellot, tuntud kui Loire oru vanim pidevalt tegutsev veinimaja, esitleb valikut oma parimatest veinidest, mis on hoolikalt valitud sobima õhtusöögi igale käigule.
Restoran Fii peakokk Karl Pajussaar, kes on tuntud oma uuenduslike ja hõrkude roogade poolest, on spetsiaalselt selleks õhtuks koostanud menüü, mis tõstab esile nii veinide kui ka toidu parimad omadused. Iga roog on loodud silmas pidades Joseph Melloti veinide aroomi ja maitseprofiile, tagades unustamatu maitseelamuse.
Joseph Mellot on Loire’i oru südames asuv tunnustatud Prantsuse veinitootja, millel on 1513. aastast pärit rikkalik ajalugu. See lugupeetud viinamarjaistandus, on olnud põlvkondade kaupa pereettevõte. Joseph Mellot on spetsialiseerunud kvaliteetsete veinide tootmisele, mis ilmestavad Loire’i oru ainulaadset terroiri, sealhulgas Sancerre’i, Pouilly-Fumé ja Quincy piirkondi. Nende portfellis on mitmesuguseid elegantseid ja rafineeritud veine, kus on suur rõhk jätkusuutlikel viinamarjakasvatustavadel. Sajandite jooksul on Joseph Mellot kogunud mainet oma kvaliteedile pühendumise eest, teenides tunnustust veinihuvilistelt ja ekspertidelt kogu maailmas.
Tervitusjook
Joseph Mellot Cremant de Loire, Brut
Eelroog: Kuumsuitsu mägihõrnas
Le Rabault, Sancerre Rose 2022
Eelroog: Spargel & muna
Le Jardins de Diane Touraine Chenonceaux 2022
Pearoog: Hirve sisefilee
Le Connetable, Sancerre Rouge 2020
Dessert: Pruuni-või mandlikook ja värsked maasikad
Joseph Mellot Cremant de Loire Rose Brut

Õhtusöök toimub Murimäe veinikeldris algusega 19:00. Kell 17:30 väljub Tartust Vanemuise alumisest parklast tasuta veinibuss, mis toob soovijad õhtusöögile ning hiljem ka tagasi linna.
Ärge jätke kasutamata võimalust osa saada sellest meeldejäävast õhtust, kus kohalikud maitsed ja lood põimuvad imeliseks elamuseks. Õhtusöögi orienteeruv kestvus on 3-4 tundi.

Ligipääsetavus

  • väikelapsega pere sõbralik
  • hästi käituva lemmikloomaga külastajad

Korraldaja

Murimäe Veinikelder

Asukoht

Murimäe, Truuta, 67302 Valga maakond

Vaata veel

Vaata kõiki