Liigu otse sisu juurde
Toimunud sündmus
L 8. juuni 2024

Kohalolu & Kogemus

10:00 - 23:00

Rõuge vald | Misso laululava

  • muu
  • Põhiprogramm

Info

Ole kohal siin ja praegu, tule Kohalolu & Kogemuse inspiratsioonipäevale Pullijärve kaldal. Ürituse raames saad vaadata iseendasse, õppida märkama ja tajuma ümbritsevat, olla hetkes ja kulgeda. Uut mõttejõudu ja kohaloleku praktikaid pakuvad koolitajad Kaia-Kaire Hunt, Aigi Vahing, Kai Adrikorn ja Merilin Mandel, muusikalise elamuse loob Jarek Kasar.

Üritus kutsub sind avastama kohalolu jõudu ning selle mõju meie vaimsele heaolule. Töötubades uurime erinevaid praktikaid, mis aitavad suurendada teadlikkust, et leida tasakaalu sise- ja välismaailma vahel. Tule kogema ühendust iseendaga ning avasta uusi võimalusi enesearenguks ja emotsionaalseks tasakaaluks!

Kava:
10.00-10.30 Kogunemine kohalolekuks
10.30-12.00 Kaia-Kaire Hunt „Praktilised siin ja praegu harjutused igasse päeva“
12.15-14.15 Aigi Vahing „Kes ma tegelikult olen? Õpi ennast lähemalt tundma“
15.15-17.15 Kai Adrikorn „Mõtete ja tunnete seos organitega“
17.30-19.30 Merilin Mandel „Täiuslikkuse illusioon“

Algusega kell 20.00 Jarek Kasari aka Chalice kontsert.

Kaia-Kaire Hunt on vaimse tervise õde, terapeut ja koolitaja. Ta on õppinud üle 15 aasta Tiibeti meditsiini, mis on lähedalt seotud Vadžrajana budismiga, seega on meeletreeningud ja teadvelolekuharjutused olnud tema elu pärisosa juba pea paar kümnendit. Ta on juhendanud klassikalise meditatsiooni töötubasid ja teinud emotsioonide juhtimise koolitusi. Kaia-Kaire on raamatu Emotsioonide Alkeemia autor.

Aigi Vahing on pikalt avalikkuse huviorbiidis olnud kommunikatsiooniekspert, autor ja endine telesaatejuht, kes on sügavalt sukeldunud isikliku transformatsiooni teekonda, ületades erinevaid sõltuvusi ning õppides sellega kaasnevaid elulisi õppetunde. Aigi jagab oma kogemusi ja teadmisi Practical Consciousness meetodil põhinevate koolituste kaudu, mis on välja töötatud selleks, et aidata inimestel mõista ja transformeerida enda elu häirivaid käitumismustreid. Tema lähenemine keskendub sügavamale eneseteadlikkusele, et avastada ja mõtestada oma tõelist olemust ning juhtida tähelepanu elu jooksul kogutud tarkuse rakendamisele.

Kai Adrikorn on hiina meditsiini terapeut ja koolitaja eelkõige naiste tervise ning inimese energeetika teemadel. Tema ravitöös ühendatakse ida- ja läänemeditsiini teadmisi. Ta on õppinud ja töötanud ämmaemandana, Hiina meditsiini õpinguid alustas ta 1994. aastal. Lisaks on ta täiendanud end nõelravi, marmateraapia ja inimese energeetika valdkonnas mitmetel kursustel nii Eestis kui ka Indias.

Merilin Mandel on kasvatuspsühholoog, vanemahariduse ja vaimse tervise edendaja, õpetaja, koolitaja (Sotsiaalmeedikud OÜ ja Peaasi.ee), populaarse Instagrami konto @jesslapsed vedaja ning “Jess, lapsed!” ja “Jess, inimesed!” raamatute autor.

Jarek Kasar on mitmekülgne ja andekas muusik, laulja ning helilooja. Ta on oma tegutsemise aja jooksul välja andnud 7 sooloalbumit, kirjutanud 2 ooperit, 8 muusikali ja loonud muusikat erinevatele teatrilavastustele.

Üritus toimub vabas õhus Pullijärve kaldal Misso laululaval. Üritusele võid tulla oma söögi ja joogiga.

Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.

„Kohalolu & Kogemus“ on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist.

Keeled

  • EST
  • ENG

Ligipääsetavus

  • osaliselt ligipääsetav liikumispuudega inimestele
  • osaliselt ligipääsetav nägemispuudega inimestele
  • väikelapsega pere sõbralik
  • hästi käituva lemmikloomaga külastajad

Korraldaja

MTÜ Piiriääre Klubi

Asukoht

Metsa 5, Misso, Võru maakond, Eesti

Vaata veel

Vaata kõiki