Liigu otse sisu juurde
Toimunud sündmus
7. - 9. juuni 2023

Estonian Fashion Festival

00:00

Tartu linn | ERM

  • muu

Info

Estonian Fashion Festival ehk EFF on jätkusuutlikest põhimõtetest lähtuvaid alustavaid disainereid tutvustav mitmepäevane keskkonnahoidlik moefestival, mis 2023 aastal toimub 7-9 juunil Tartus Eesti Rahva Muuseumis.

Kolme õhtu jooksul toome teieni kolm ainulaadset moeetendust – visuaalsele vaatemängule üles ehitatud avangardistlik Mood-Performance-Tants, aeglast moodi ja rahvuslikku tekstiilikunsti moderniseeriv OmaMood ning ready-to-wear rõivastele- ja aksessuaaridele keskenduv kõrgetasemeline moeetendus Antonius. Tule saa inspiratsiooni uuenduslikest hetketrendidest, tulevikku vaatavatest formaatidest ning värsketest disaineritest.

7. juuni – Mood-Performance-Tants
8. juuni – OmaMood
9. juuni – Antonius

Uksed avatakse 18:00
Etendused algavad 19:00

Estonian Fashion Festival on käesolevast aastast alates jätkusuutlikest põhimõtetest lähtuv Eesti moedisainereid tutvustav kolmepäevane festival. Ürituse eesmärk on tuua kokku, toetada ning kasvatada Eesti moedisainerite kõlapinda kohalikul ning rahvusvahelisel turul.

Estonian Fashion Festival korralduslikud partnerid on Kõrgem Kunstikool Pallas, Tartu Loomemajanduskeskus, Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia ja Tartu linn. Estonian Fashion Festival kuulub Euroopa kultuuripealinna Tartu 2024 programmi.

Piletid ⇢ fienta.com/et/estonian-fashion-festival-2023

www.fashionfestival.ee

Kui soovid kehakinnitust või vajad öömaja, vaata Tartu 2024 külalislahkuse võrgustiku liikmete pakkumisi: https://tartu2024.ee/soovitused-tartulinn

Korraldaja

Estonian Fashion Festival

Asukoht

Muuseumi tee 2, Tartu, Eesti

Vaata veel

Vaata kõiki