Liigu otse sisu juurde
R 3. mai

Tšellopoisid & Sõbrad | mulkide kultuuriujulas

20:00 - 23:30

Tõrva vald | Linna ujula ruumid

  • rahvakultuur
  • muusika
  • pidu/klubi

Info

Kutsume Teid, uued ja vanad sõbrad, hedonistid ning kultuurisõbrad! Kuhu? Tšellopoisid & Sõbrad kontserdile.↓

Augustis 2023 said kokku sõbrad, Mulgid nagu põrsakesed aga neid oli rohkem, kui kolm ja sealt tekkis idee, millest mitte kinni haarata polnud enam võimalik. Nägime uut-vana Linna ujulat, mis omal ajal sai küll katuse ja basseinid aga basseinidesse vett sisse ei saanud ning sealt tekkis Mulkidel kohe “koles” mõte, et äkki täidame basseini ja teda ümbritseva keskkonna loominguga ja kutsume ka Teised seda kaema!

Seda mõtet käisid kaemas preestrid, kuningad, jänesed, elavad surnud ja teised põnevad karakterid MULGI REIV “KIGI PÜHAKIDE ÕDAK” raames. Kuna ujula ruumid said täidetud loomingu, elekrooniliste helide ja ägedate kostüümidega, siis kuninga soovil ja jänese utsitamisel teeme me seda jälle, natukene suuremalt ja palju ägedamalt!

Meie, põrsakeste jaoks on natukene suuremalt ja palju ägedamalt see, kui me saame jagada Teile mitmekülgset ja ägedat kultuurikogemust üheks nädalavahetuseks vanas arhailises Linna ujulas, mille saali täidavad reedesel õhtul tšellod, maailmamuusika ja seiklusjutud!

Tšellopoisid tähistavad 2024. aastal 5. tegutsemisaastat ning meil on suur rõõm Teile teatada, et viienda tegutsemisaasta raames tulevad meile külla Tšellopoisid & Sõbrad!

Möödas on 5 aastat Liivimaa valjeima tšellobändi sünnist. Tšellopoisid tegid oma debüüdi 2019. aasta alguses – ajal, mil maailm polnud veel kuulnud koroonast ning Bolt oli alles Taxify. Möödunud aastad on olnud värvikad ning naljaga pooleks pandud bändinimi muutub aina kohatumaks meesteks sirgunud tšellistidele. Kaheksaliikmeliikmeliseks kasvanud ansamblis on duole lisatud rokkbänd, et teha tšellodega muusikat ilma ühegi klassikalise raamita. Kontserdil ei tule üllatuseks katkised jõhvid ja keeled, mis on tagajärg tšello kui instrumendi võimete viimisest viimase piirini. Tšellopoisid kombineerivad akustilise tšello ürgse kõla tänapäevase tehnika (kitarriefektid, looper) ja vägeva saatebändiga, et luua muusikat seinast seina – kaunitest ballaadidest AC/DC-ni. Kontserdil tuleb esitamisele ajatut maailmamuusikat, omaloomingut ning seiklusjutte pea 200-lt antud kontserdilt.

AJAKAVA↓
Uksed: 19:00
Kontserdi algus: 20:00
Kestus: ca. 2,5h, üks vaheaeg

PILETID↓
✤ VARAJANE MULK 20€ [PIIRATUD KOGUS VARAJASTELE]
✤ UNINE MULK 25€ [EELMÜÜGIST PEALE VARAJAST MULKI]
✤ HILINE MULK 30€ [PILET KONTSERDI NÄDALAL NING KOHAPEAL]
✤ TÕELINE MULK 40€ [PILET TŠELLOPOISID & SÕBRAD KONTSERDILE + MULGI REIV „WALPURGI ÖÖ’le“]
✤ NOOR MULK 15€ [ALLA 16-AASTASTELE SOODUSPILET]

AVATUD MALMIZZA SNÄKINURK | JANE LOOMEKOHVIK | BAAR

Mulgi Reiv “Walpurgi ÖÖ”: https://www.facebook.com/events/854301413371200

Tšellopoisid & Sõbrad kontsert on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 lisaprogrammist.

Ligipääsetavus

  • väikelapsega pere sõbralik

Korraldaja

Herko Leesment

Asukoht

Kesk 8, Linna, Valga maakond, Eesti

Vaata veel

Vaata kõiki