Liigu otse sisu juurde
T 9. juuli

HAUSER: Rebel with a Cello

19:00

Tartu linn | Tartu laululava

  • lisaprogramm
  • muusika
  • tartu 2024
  • Lisaprogramm

Info

Maailmakuulsa duo 2Cellos liige ja klassikalise muusika rokkstaar Stjepan Hauser esineb Tartu laululaval 9. juulil 2024.

Euroopa kultuuripealinna tiitliaastal esineb Tartus tuntud duo 2Cellos asutajaliige ja klassikalise muusika rokkstaar Stjepan Hauser. Horvaatia tšellist annab koos bändi ja orkestriga kontserdi tuuri „Rebel with a Cello” raames Tartu laululaval.

HAUSER lubab Tartu laululaval pakkuda publikule kordumatu muusikaelamuse, milles talle omane särtsakas temperament seguneb tšellovirtuoosi romantilise ja lüürilise poolega. Tšellist on kontsertprogrammi lisanud ka populaarse „Beach Party” ja unistava „Alone Together” esitlused, mis on tõusnud tema austajate lemmikuteks.

HAUSER on oma uue klassikalise, pop- ja rokkmuusika kontserdiga esinenud suurtes kontserdipaikades üle kogu maailma ning oma interpretatsiooniga nihutanud muusikatööstuse standardeid. Tema versioon Michael Jacksoni loost „Smooth Criminal” tegi temast internetisensatsiooni ning mitte ainult ei vallutanud miljoneid südameid, vaid tõusis ka selle sajandi üheks väljapaistvamaks instrumentalistiks.

Duoga 2Cellos on HAUSER tuuritanud üle maailma – Royal Albert Hallist Sydney ooperimaja ning New York Madison Square Gardenini, müües üle miljoni kontserdipileti. 2021. aasta jõulude paiku esines ta paavst Franciscusele ning teda on kuulanud ka Ameerika presidendid, kuninganna Elizabeth II ning kuningas Charles.

Kui soovid kehakinnitust või vajad öömaja, vaata Tartu 2024 külalislahkuse võrgustiku liikmete pakkumisi: https://tartu2024.ee/soovitused-tartulinn

Keeled

  • EST
  • ENG

Korraldaja

L Tips Agency Estonia OÜ

Asukoht

Laulupeo puiestee 25, Tartu, Tartu maakond, Eesti

Kõik toimumisajad

Vaata veel

Vaata kõiki