Tartu 2024 otsib vabatahtlikke!

Tule tee koos meiega midagi ainulaadset. Kultuuripealinna programmi avalikustamine ning suurejoonelised tiitliaasta avapidustused Tartus ja kogu Lõuna-Eestis vajavad sinu abikäsi.

Kandideerimine on avatud 30. septembrini.

Kandideeri siin

Keda me otsime?

Kandideerima on oodatud alates 16-aastased huvilised, kes otsivad esimest vabatahtlikkuse kogemust või kel on oskusi juba küllaga. Otsime vabatahtlikke, kes ei ole mitte vaid superkangelased, aga ka rõõmsameelsed, teotahtelised, suhtlusaltid, isemõtlevad, keskkonnahoidlikud ja hea müügisoonega. Kui tunned vähemalt ühe omaduse endas ära, siis kutsume sind kandideerima.

Vabatahtlike ülesanneteks on eelkõige kultuuripealinna esindamine, väliskülaliste saatmine, lava manageerimine, bränditoodete müük, tehnika ülesseadmine, keskkonnahoidlikkuse tagamine, ürituste jäädvustamine, sotsiaalmeedia sisu loomine ja tekstide koostamine.

Mida pakub Tartu 2024 vabatahtlikule?

Vabatahtliku töö pakub palju rõõmu ja hariduslikku töökogemust. Tartu 2024 vabatahtlikud saavad olla osa kokkuhoidvast tiimist ja kasvatada oma võrgustikku, mis koosneb suurepärastest artistidest, korraldajatest, visionääridest ja kogukondade esindajatest. Lisaks saavad kõik vabatahtlikud Tartu 2024 bränditooteid, koolitust vastavalt ametikohale ning toitlustust vastavalt töövahetusele.

Küsimuste korral võta ühendust: Kaimo Kukk, vabatahtlike koordinaator, kaimo.kukk@tartu2024.eeErasmus+ projekt Volugram: Developing volunteering as a part of individual learning path 

2024. aasta Euroopa kultuuripealinnad ühendavad jõud vabatahtlike kaasamisel. Tartu, Bad Ischl-Salzkammergut (AU) ja Bodø (NO) osalevad koos Erasmus+ projektis Volugram: Developing volunteering as a part of individual learning path, mille eesmärk on ühendada Euroopa kultuuripealinnad, õpikogukonnad ning haridussüsteemid. Ettevõtmise kesksel kohal on vabatahtliku tegevuse arendamine individuaalse õpitee osana. Projekt viiakse ellu 01.09.2022 kuni 31.12.2024. Loe lähemalt siit.

Volugram projekti osas: 

Martha Liise Kapsta, rahvusvahelised vabatahtlike kaasamise projektid, marthaliise.kapsta@tartu2024.ee.