Liigu otse sisu juurde
22. - 25. aug.

Simple Session 24

12:00 - 21:00

Tartu linn | Tartu Kammivabrik

  • muusika
  • pidu/klubi
  • sport
  • Põhiprogramm

Info

Tartu Kammivabrik on valmis võõrustama aasta oodatuimat tänavaspordisündmust – Simple Session. See grandioosne festival on tagasi oma sünnilinnas 22-25. augustil, tuues kaasa maailma parimad BMX-ratturid ja rulatajad. Endine kammivabrik on selleks ajaks muutunud elavaks ja energiliseks paigaks, kus tänavasport kohtub fännidega, tuues Simple Sessioni tagasi selle selle juurte juurde.

Oodake, kui sadakond maailma parimat BMX-ratturit ja rulatajat, koos kohaliku BMX ja rulaskene tipptegijatega, astuvad vastamisi Nate Wesseli kujundatud 800-ruutmeetrise, värskelt loodud võistlusväljakul. Kammivabriku saalid ja hoovid muutuvad festivali välialaks, pakkudes erivõistlusi, kinoseansse, partnerite poolt korraldatud tegevusi ja meeleolukat hängimisvõimalust. Üritused kestavad kokku neli päeva, 22-25. augustil, hõlmates ka sündmusi üle kogu Tartu.

Loomulikult ei saa mööduda Simple Sessioni nädalavahetus ilma kuulsate eel- ja järelpidudeta. Need toimuvad neljapäevast pühapäevani, 22.-25. augustini, pakkudes nii kontserte kui ka pidusid. Tulge ja saage osa Simple Sessioni grandioossest festivalist Kammivabrikus ja paljudes teistes spottides üle linna!

MIS TOIMUB?

100+ maailma parimat BMX tänavasõiduratturit ja rulatajat
Kaks päeva meelierutavaid võistlusi Nate Wesseli kujundatud 800m2 uhiuues skatepargis
Parima triki võistlused
Neli päeva pidusid ja kontserte (N-P 22-25.08)
Eriüritused Tartus neljapäeval ja reedel (22-23.08)
Avatud sessioonid ja mini-üritused peale põhisündmust Kammivabrikus

Simple Session, Eesti üks suurimaid rahvusvahelist kõlapinda leidnud üritusi, on toimunud järjepidevalt rohkem kui 23 aasta vältel. See teeb sellest ühe pikima ajalooga elamusspordivõistluste sarja kogu maailmas. Alguses Tartu kohaliku võistlusena välja kasvanud Simple Session on muutunud ekstreemspordi maailma kultusürituseks. Iga aasta toob see Eestisse rohkem välisvõistlejaid, sealhulgas kuulsamaid BMXi rattureid ja rulatajaid, ulatudes veebi, televisiooni ja trükisõna kaudu miljonite fännideni kogu maailmas.

Simple Session pakub elamusterohket nädalavahetust, täis enneolematut vaatemängu ligikaudu kahest sajast tippratturist ja rulatajast rohkem kui 30 riigist. Simple Sessioni võistlusväljak on alati uus ja massiivne ning võimaldab kaasa elada nii rula kui BMXi absoluutsete tippude sõidule, samuti Eesti ja meie lähiriikide parimate esitustele. Võistlusväljakul valitseb sütitav meeleolu ja mõnus atmosfäär, mis levib üle kogu linna.

Simple Session 24 on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist.

Kui soovid kehakinnitust või vajad öömaja, vaata Tartu 2024 külalislahkuse võrgustiku liikmete pakkumisi: https://tartu2024.ee/soovitused-tartulinn

Keeled

  • EST
  • ENG

Ligipääsetavus

  • osaliselt ligipääsetav liikumispuudega inimestele
  • osaliselt ligipääsetav nägemispuudega inimestele
  • osaliselt ligipääsetav kuulmispuudega inimestele
  • osaliselt ligipääsetav intellektipuudega inimestele

Korraldaja

MTÜ Elamussport

Asukoht

Teguri 26, Tartu, Tartu maakond, Eesti

Kõik toimumisajad

Vaata veel

Vaata kõiki