Liigu otse sisu juurde
8. juuni - 24. aug.

Elva SuveStriim

20:00 - 23:00

Elva vald | Arbi järve rannapromenaad

  • muusika
  • pidu/klubi
  • Põhiprogramm

Tasuta

Info

Eesti DJ-de paremik annab Elvas sumedatele suveõhtutele õige rütmi!

Siin on kuus head lisapõhjust, miks sel aastal Elvasse suvitama sõita! Maalilise Arbi järve kaldal kraamivad oma plaadikohvrid välja Eesti parimad diskorid, kelle käe all löövad rand ja rannapromenaad imeliselt helisema. Tantsi kaasa või naudi lihtsalt mõnusaid suveõhtuid!

Kultuuripealinna aasta kuuel õhtul juunist augustini muutub Arbi järve äärne melomaanide, tantsuhuviliste ja niisama-suvitajate meelispaigaks, sest plaate keerutavad seal Eesti muusikasõpradele tuntud DJ-d.

ÜRITUSED ON TASUTA!

💿 8. juuni Tõnu Tubli
💿 22. juuni Smaddy
💿 13. juuli Tamhiis
💿 27. juuli Möls
💿 10. august Kaspar Kivilo
💿 24. august Micaela Saraceno

Kui sa ise Elvasse kohale ei jõua, keera käima veebiotseülekanne. Kõik etteasted kantakse otse üle ja salvestatakse – nii on tükike sooja suvelummust ka kõige pimedamal ja kõledamal ajal kõigest nupuvajutuse kaugusel!

Pärast üritust viib kaugemalt tulijad Elvast Tartusse ka ÖÖBUSS! Buss väljub kõikidel ürituste kuupäevadel kell 23.30 Elva raudteejaamast (Pargi 2, Elva linn). Pilet 5€ ja tasumine bussis sularahas.

Kui soovid kehakinnitust või vajad öömaja, vaata Tartu 2024 külalislahkuse võrgustiku liikmete pakkumisi: https://tartu2024.ee/soovitused-elva

Korraldaja

Elav Elva / Visit Elva

Asukoht

Kesk 30, Elva, Tartu maakond, Eesti

Alamsündmused

Vaata veel

Vaata kõiki