Liigu otse sisu juurde
26. - 27. juuli

Eesti Liikumis- ja Heaolufestival

12:00 - 23:00

Elva vald | Elva linn

  • mess/laat
  • muusika
  • sport
  • toit
  • muu

Tasuta

Info

Liikumisfestival tuleb taas!

EST: Elva linnas juba kolmandat korda toimuv Eesti Liikumisfestival tuleb taas!

2022. aastal toimus esmakordselt esimene Eesti Liikumis- ja Spordifestival. Suurejooneline spordipidu täitis kaheks päevaks kogu Elva linna spordiga – katsetada sai 35 erinevat spordiala, toimus rahvusvaheline spordikonverents, tervitasime olümpiasangareid ning tähistasime ja propageerisime aktiivset elustiili.

2023. aastal oli teemaks elamus ning Elva linnasüdames toimus Eesti Liikumis- ja Elamusfestival koostöös traditsioonilise suveürituse Elva kohvikutepäevaga. Lisaks maitseelamustele jagus ka palju muud põnevat tegemist ja avastamist nii suurtele kui väikestele, nagu näiteks videvikukino, lastejooga, elamusterada ja trepiseminar.

2024. aastal oleme osaks Tartu 2024 Euroopa kultuuripealinna programmist erakordse Eesti Liikumis- ja Heaolufestivaliga! Festivali peamine eesmärk on näidata, et heaolu ei tähenda ainult sporti ja teraapiavorme, vaid igaüks saab enda füüsilist ja vaimset tervist toetada harrastades just endale sobivaid meelistegevusi.

Selle sõnumi ilmestamiseks toimub näiteks Pärnu linnaorkestri eksperimentaalkontsert, millega visualiseerime, kuidas esinemine ja pilli mängimine teeb otseselt head muusikute tervisele ja heaolule. Lisaks saab toimuma ka mööda Tartu Maratoni rada kulgev Tantsumaraton, heaolukonverents ja palju muud põnevat!

Elvas, Eesti Liikumis- ja Heaolufestivalil kohtuvad kaunid kunstid ägedate liikumiselamustega! Märgi üritus endale juba varakult kalendrisse ära ja ole kohal!

Korraldaja

Elva vald

Asukoht

Kesk 30, Elva, Tartu maakond, Eesti

Vaata veel

Vaata kõiki