Filtreeri postitusi

Vaata täna otseülekandes Tartu 2024 Kultuurikompassi foorumit “Kuidas korraldada ligipääsetavat kultuuri?”

Täna Viljandis Pärimusmuusika Aidas toimuvat Euroopa kultuuripealinna Tartu 2024 Kultuurikompassi foorumit "Kuidas korraldada ligipääsetavat kultuuri?" kantakse üle ka internetis. Otseülekannet näeb aadressil www.tartu2024.ee. Kogemusi jagavate kultuurikorraldajate ettekandeid edastatakse ka kirjutus- ja eesti viipekeelses tõlkes.

Loe lisaks

Euroopa kultuuripealinna avasündmust Viljandis antakse edasi ka kirjutus- ja viipekeele tõlkes

Teisipäeval, 8. septembril Viljandis Pärimusmuusika Aidas toimuvale Tartu 2024 Kultuurikompassi foorumile "Kuidas korraldada ligipääsetavat kultuuri?" on oodatud nii kultuuriürituste korraldajad kui külastajad. Osalejatel on võimalik kuulata kogemuslugusid ja õppida tundma erinevaid lahendusi, kuidas ületada kultuurielust osa võtmise füüsilisi, vaimseid või geograafilisi takistusi. Kultuurikompassi foorum on ligipääsetav liikumispuudega inimestele ning ettekandeid antakse edasi ka kirjutus- ja eesti viipekeele tõlkes.

Loe lisaks

Kultuurikompass juhatab Tartu 2024 Viljandisse

2024. aasta Euroopa kultuuripealinna programm laieneb Viljandisse. 8. septembril Pärimusmuusika Aidas toimuval Kultuurikompassi foorumil “Kuidas korraldada ligipääsetavat kultuuri?” arutletakse suursündmuseks valmistuva regiooni kultuurielu ligipääsetavuse ja kättesaadavuse üle. Kultuuriasutuste juhid ja korraldajad tutvustavad foorumil häid praktikaid ning otsivad uusi koostöövõimalusi.

Loe lisaks

Arhiiv