Filtreeri postitusi

Tartu 2024 projektid tutvustasid end Lõuna-Eesti heaolufoorumil

15. jaanuaril toimus Tartumaa Omavalitsuste Liidu korraldatud Lõuna-Eesti heaolufoorumi neljas teematuba “Kultuur ja vaimne tervis”. Foorumil said sõna neli Tartu 2024 kultuuriprogrammi pürgivat projekti programmiliinist Inimene ja Oskused, mis käsitlevad heaolu ja vaimse tervise teemasid. Osalejaid kutsuti kaasa mõtlema ja arutlema teemadel, kuidas saaks Euroopa kultuuripealinna projektide kaudu parandada inimeste sotsiaalset heaolu, tegeleda kiusuennetusega ning aidata kaasa vaimse tervise parandamisele. Loe lähemalt, mida foorumil räägiti!
Loe lisaks

Jaan Ulst: “Tuleb katsetada, õhku visata hullud ideed, et läbi nende iseennast tundma õppida ja purunematu enesekindlusega kultuuripealinna aastale vastu minna.”

Jaan Ulst on Tartu maakonnast Nõost pärit rahvusvaheliste kogemustega koreograaf-lavastaja ja kultuurikorraldaja. 1. jaanuarist töötab ta sihtasutuses Tartu 2024 programmiliini juhina. Mis on tema esimesed sammud uues ametis? Mida tähendavad talle Ellujäämise Kunstid? Milline on tema hinnangul Lõuna-Eesti kultuurimaastik? Loe esimest usutlust programmiliini Inimene ja oskused uue juhi Jaan Ulstiga.

Loe lisaks

Arhiiv