Filtreeri postitusi

Praeguseks on 14 omavalitsuse volikogu kiitnud heaks koostöölepingu sõlmimise Tartu 2024ga

Alates augusti lõpust on 14 Lõuna-Eesti omavalitsuse volikogu on kiitnud heaks koostöölepingu sõlmimise Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024ga. Omavalitsused osalevad seeläbi Eesti 2024. aasta tippsündmuse ettevalmistamises ja läbiviimises. Omavalitsused panustavad ja saavad osa nii Tartu 2024 kultuuriprogrammist, koolitustest kui turistide siia kutsumise nimel tehtavast turundusest.
Loe lisaks

Euroopa kultuuripealinnade ekspertkomisjon tutvus Tartu 2024 tegevuste, sündmuste ja plaanidega

Eelmisel nädalal kohtus sihtasutuse Tartu 2024 meeskond Euroopa kultuuripealinnade ekspertkomisjoniga, et anda ülevaade Tartus ja Lõuna-Eestis alanud ettevalmistuste hetkeseisust. Rahvusvaheline komisjon tutvus Tartu 2024 tegevuste, toimunud sündmuste ja plaanidega järgnevateks aastateks. Enne 2024. aastat toimub veel kaks samalaadset kohtumist ning nende eduka läbimise korral määratakse kultuuripealinnale 1,5 miljoni euro suurune Melina Mercouri preemia.

Loe lisaks

Arendusprotsessi teises moodulis viimistleti tegevuskavasid

Augustis lõppes Tartu 2024 esimese kultuuri- ja haridusprogrammi arendusprotsessi teine moodul “Kuidas?”. Kuna septembris algas järgmine moodul “Kellele?”, on paslik kokku võtta möödunud kuude töö ja jagada muljeid protsessis osalevatelt projektiarendajatelt, programmiliini juhilt ja loomenõukogu liikmelt.

Loe lisaks

Arhiiv