Tule Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 partneriks ja kasuta ainulaadset võimalust toetada 2024. aasta Eesti suurimat tippsündmust!

Kõigile Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 partneritele pakume ainult üks kord elus avanevat võimalust olla osa suurt tähelepanu pälvivast mastaapsest suursündmusest.

Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 partnerina:

Saa osa Tartu 2024 nähtavusest


Euroopa kultuuripealinna tiitel toob kaasa suure üleriigilise ja rahvusvahelise tähelepanu, mida jagame hea meelega oma partneritega.

 

Suurenda ettevõtte tuntust


Toetades Euroopa kultuuripealinna Tartu 2024 programmi saab ettevõte osa Tartu 2024 kohalikust, üleriigilisest ja rahvusvahelisest tuntusest.


Too esile enda ettevõtte tooteid ja teenuseid


Ettevõttel on võimalus oma tooteid, teenuseid ja kaubamärki seostada kultuuripealinna programmiga, mis suurendab nende tuntust ning atraktiivsust.


Sõlmi uusi ärikontakte


Tartu 2024 partnerettevõte saab luua kontakte Tartu 2024 võrgustiku teiste ettevõtjate, kultuuriasutuste ja loomevaldkonna ekspertidega, mis võib kaasa tuua uusi koostööprojekte ja ärikontakte.


Loo erakordseid elamusi


Euroopa kultuuripealinna programm toob kaasa mitmesuguseid kultuurisündmusi, mis rikastavad kultuurikogemust ja pakuvad elamusi ligi ühele miljonile külastajale.

 Suurendada positiivset mõju kogukonnale


Partnerettevõtte toetus aitab kaasa nii kogu Eesti kui ka kohaliku kultuurielu ning kogukonna arengule.

Tule meie partneriks ja saa osa ajaloolisest suursündmusest ning sellega kaasnevast suurest nähtavusest ja erakordsest kogemusest.

Palun anna Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 toetamise soovist teada siin!

Lisainfo:

Tõnis Pechter, Tartu 2024 partnersuhete projektijuht

tonis.pechter@tartu2024.ee, +372 5648 9120