Liigu otse sisu juurde
Toimunud sündmus
L 11. mai 2024

Sibulatee KALApuhvetite päev 2024

11:00 - 17:00

Peipsiääre vald | Sibulatee piirkond

  • kogukond
  • toit
  • muu
  • Põhiprogramm

Tasuta

Info

Kala, Peipsi kala! Sibulatee õued ja aiad avavad oma uksed ja väravad, et pakkuda külalistele kohalikke maitseid ning kus menüüs troonib kohalik Peipsi kala!

Sibulatee KALApuhvetite päev leiab sel aastal aset 11. mail, peale suure paastu lõppu. Sibulatee õued ja aiad avavad oma uksed ja väravad, et pakkuda külalistele kohalikke maitseid ning kus menüüs troonib kohalik Peipsi kala!

Puhvetite päeva kaart: https://bit.ly/Kalapuhvetid24
Kalatoite (ja eks menüüdes on muudki) pakub sel aastal 21 puhvetit terves Sibulatee piirkonnas. Detailsemat infot puhvetite kohta vaata Google Mapsist, Sibulatee kodulehelt või ürituse lehelt Facebookis.

Oluline:
– Puhvetid on 11. mail avatud kell 11-17.
– Puhvetid on avatud iga ilmaga. Pane ise selga õige rõivad, vaata ilmateadet.
– Võta kaasa sularaha, mõnedes kohtades saab tasuda kaardiga, mõnedes vaid sularahaga.
– VONK – võta oma nõu kaasa. Näiteks võid alustada sellest, et võtad on joogitopsi kaasa. Aga kui eriti usin tahad olla, võid ka kahvli ja lusika kaasa võtta.
– Üldiselt on lemmikloomad oodatud. Kui mõnes puhvetis lemmikud oodatud ei ole, on vastav märge puhveti juures olemas.
– Puhvetite päeva kaart: https://bit.ly/Kalapuhvetid24 Ühel kihil on puhvetid, teised meie teised avatud kohad. Orieneeru kas seda kaarti kasutades või tee mõnes puhvetid paberkaardist foto ja vaata seda telefonist kohale jõudmiseks.

Sibulatee KALApuhvetite päev 2024 kuulub Euroopa kultuuripealinna Tartu 2024 põhiprogrammi kuuluvasse Lõuna-Eesti kogukonnaprogrammi.

Kui soovid kehakinnitust või vajad öömaja, vaata Tartu 2024 külalislahkuse võrgustiku liikmete pakkumisi: https://tartu2024.ee/soovitused-peipsiaare

Keeled

  • EST
  • ENG

Ligipääsetavus

  • osaliselt ligipääsetav liikumispuudega inimestele

Korraldaja

MTÜ Sibulatee

Asukoht

Peipsiääre vald, Tartumaa

Vaata veel

Vaata kõiki