Liigu otse sisu juurde
Toimunud sündmus
N 4. juuli 2024

Räägime meie rohelisest tulevikust

15:00 - 18:00

Tartu linn | Lille noortekeskus

  • muu
  • Lisaprogramm

Tasuta

Info

4. juulil kutsub Tartu Ülikooli Skytte instituut kõiki ülikooliealisi noori rääkima roheteemadel. Nulljäätmest rohepesuni – kaasaegses maailmas on palju teemasid, mis vajavad meie tähelepanu, teadmisi ja võimendamist.

Ingliskeelne üritus algab paneeldiskussiooniga, milles jagame strateegiaid, praktikaid ja kogemusi jätkusuutlikkuse, keskkonnakorralduse ja rohealgatuse teemade jagamisega sotsiaalmeedias, ja mis nende ideede praktilised kaalutlused on.
Üritus lõppeb nelja 20-minutilise etteastega rahvusvaheliste tudengigruppide poolt, mille eesmärgiks on luua uusi narratiive ning inspireerida keskkonnateadlike tegusid.

Liitu meiega Lille majas 4. Juulil!

Üritus on osa Erasmus+ projektist Greencool, “Let me influence your green self”, kus lisaks Tartu Ülikoolile on kaasatud rahvusvaheliste partneritena Pannonia Ülikool, Vytautas Magnus Ülikool, Timisoara Lääneülikool ja Militos Consulting S.A.
Loe teemast lähemalt siit >> (https://greencoolproject.eu/en/home/)

Räägime meie rohelisest tulevikust on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 lisaprogrammist.

Kui soovid kehakinnitust või vajad öömaja, vaata Tartu 2024 külalislahkuse võrgustiku liikmete pakkumisi: https://tartu2024.ee/soovitused-tartulinn

Keeled

  • ENG

Ligipääsetavus

  • väikelapsega pere sõbralik

Korraldaja

Tartu Ülikool

Asukoht

Lille 9, Tartu, Tartu maakond, Eesti

Vaata veel

Vaata kõiki