Liigu otse sisu juurde
Toimunud sündmus
5. - 8. juuni 2024

Postitee puupäevad

09:00 - 13:00

Kanepi vald | Ihamaru külakeskus

  • mess/laat
  • muusika
  • muu
  • Põhiprogramm

Tasuta

Info

Ajaloolisel Postiteel, vanal Tartu-Võru maanteel, mis lookleb läbi metsade ja ilusate looduspaikade, toimub kolmandat korda puuskulptorite kokkutulek -- POSTITEE PUUPÄEVAD. Pealtvaatajate silme all valmib mitmeid puuskulptuure.

Ihamaru külas kohtuvad kuni paarkümmend meest-naist et koos luua puukujusid ja vahetada oskusi ning teadmisi.
Mitmepäevase saagimise ja puuvoolimise tulemusena valmib iga kujuri käe all vähemalt üks kuju. Mõnel andekamal on väge ja kätt selle ajaga valmis luua suisa mitu taiest.
Saagimisväljaks on avatud ka huvilistele ning publikule, kes saab kõrvalt vaadata tööde valmimist ning meistrite käest tarkusi küsida.

Reedel, 7. juunil
17-18:30 Skulptuuride kiirsaagimisvõistlus
18:30-19:00 Võistlustööde oksjon
19:00 Õhtu lõpetab AC/DC tribuutbänd COVERAGE
Avatud puhvet

Puupäevad lõpetatakse laupäeval 8. juunil Ihamarus toimuval KÕIVUALUTSE LAADAL, kus toimub puukujude oksjon. Hommikul müügikohale paigutatud taiesed on huvilistele näha ning keskpäeval hakkab võistupakkumine, kus igaüks võib omandada oma koduaia või töökohta kaunistuseks väärika või funktsionaalse puukunsti.
Toimuvad ka teemaga sobivad õpitoad.
Puupäevad on koht, kus huvilistel on võimalik lähemalt vaadata puukujude sündi, küsida õpetussõnu, saada meistrite kontakte või toreda puukuju omanikuks.

Kui soovid kehakinnitust või vajad öömaja, vaata Tartu 2024 külalislahkuse võrgustiku liikmete pakkumisi: https://tartu2024.ee/soovitused-kanepi

Korraldaja

Postitee MTÜ

Asukoht

Ihamaru, Põlva maakond, Eesti

Vaata veel

Vaata kõiki