Liigu otse sisu juurde
Toimunud sündmus
N 9. mai 2024

Maalehe Eakate Festival 2024

09:00 - 16:15

Tartu linn | Eesti Rahva Muusem

  • kogukond
  • mess/laat
  • Lisaprogramm

Tasuta

Info

Maalehe Eakate Festivali näol on tegu Eesti suurima eakatele suunatud üritusega, mis toimub Tartus juba kolmandat korda.

Järjekordne Maalehe Eakate Festival toob kokku 9. mail Tartusse, Eesti Rahva Muuseumi väärikas eas külastajad üle Eesti, kes saavad festivalipäeva jooksul osa huvitavatest esinemistest ning kaasahaaravatest aruteludest, lisaks tutvustavad paljud ettevõtted ning organisatsioonid oma tooteid ja teenuseid. Loomulikult ei puudu ürituselt ka meelelahutuslik osa, kus isetegevuslased näitavad oma parimaid oskuseid ning nautida saab armastatud Eesti artistide esinemisi.

Maalehe Eakate Festivali peaesinejateks on Marko Matvere & Peep Raun. Päeva juhib Tõnis Milling.

Festivali peamiseks eesmärgiks on eakamatele inimestele anda sõnum, et ka vanemas eas on võimalik olla aktiivne ning leida erinevaid tegevusi ning väljundeid oma oskustele. Samuti saavad eakad festivalilt informatsiooni nendele suunatud teenuste ja toodete osas ning võimaluse tutvuda teiste eakaaslastega.

Kui soovid kehakinnitust või vajad öömaja, vaata Tartu 2024 külalislahkuse võrgustiku liikmete pakkumisi: https://tartu2024.ee/soovitused-tartulinn

Keeled

  • EST

Korraldaja

Delfi Meedia

Asukoht

Muuseumi tee 2, Tartu maakond, Eesti

Vaata veel

Vaata kõiki