Liigu otse sisu juurde
Toimunud sündmus
N 6. juuni 2024

Linnupesade sari: duo Varm & Correia

21:00 - 22:00

Tartu linn | Tartu Ülikooli botaanikaaed

  • muusika
  • Põhiprogramm

Tasuta

Info

Kolmandas linnupesas loob duo Varm & Correia võnkelise keskkonna, kus ühendatakse loomulikud ja sünteetilised helid. Kontsert toimub neljapäeval, 6. juunil kell 21 Tartu Ülikooli botaanikaaias.

Rahvusvahelise duo Varm & Correia koosseisu kuuluvad Taavi Varm ja Nuno Correia. Nende eesmärk on kombineerida looduslikke ja sünteetilisi helisid ühtseks kõlamaastikuks, mis loob erinevaid ruume ja lugusid. Duo ärgitab mõtlema inimeste, tehnoloogia ja looduse vaheliste suhete üle.

Taavi Varm on Tallinnast (Eesti Kunstiakadeemia) pärit meediakunstnik ja teadlane, kelle taustaks on etenduskunst ja videokunst.

Nuno Correia on Portugalist pärit interaktsioonidisaini valdkonna akadeemik (Tallinna Ülikool) ja audiovisuaalsele eksperimentaalsetele etteastetele spetsialiseerunud meediakunstnik.

Duo Varm & Correia kontsert toimub neljapäeval, 6. juunil kell 21 Tartu Ülikooli botaanikaaias. Kontsert on tasuta.

Linnupesade sari kuulub Ellujäämise Kunstide Loodusloovusfestivali loovprogrammi, mis on osa Euroopa Kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

Kui soovid kehakinnitust või vajad öömaja, vaata Tartu 2024 külalislahkuse võrgustiku liikmete pakkumisi: https://tartu2024.ee/soovitused-tartulinn

Korraldaja

Loodusfestival

Asukoht

Lai 38, Tartu, Tartu maakond, Eesti

Vaata veel

Vaata kõiki