Liigu otse sisu juurde
Toimunud sündmus
R 19. juuli 2024

Lenna akustiline kontsert ja veiniõhtu Murimäe veinikeldris

19:00 - 22:00

Murimäe veinikelder

  • muusika
  • toit
  • Lisaprogramm

Info

Õdus õhtu, kus Lenna akustiline trio kontsert ja Murimäe parimad veinid loovad täiusliku atmosfääri Avatud Talude nädalavahetuse-eelsel õhtul.

Suvine veiniõhtust koos Lenna akustilise trio kontserdiga. See eriline õhtu ühendab endas suurepärased Murimäe veinid ja kauni muusika, luues täiusliku suveõhtu ja Avatud Talude Päevade eelse atmosfääri.

Lenna Kuurmaa, armastatud Eesti laulja-laulukirjutaja ja näitleja, kes alustas oma karjääri bändis Vanilla Ninja, on pärast bändi pausi 2009. aastal teinud edukat soolokarjääri. Lenna on tuntud oma südamlike laulude ja meeldejääva hääle poolest. Tema esimene sooloalbum “Lenna” nägi ilmavalgust 2010. aasta juunis. Lenna toob Murimäe Veinikeldrisse oma akustilise trio koosseisu, pakkudes intiimset ja emotsionaalset muusikaelamust, mille kõrvale pakume meie oma maitsvaid veine ja suvekohviku menüüd.

Veiniõhtu ja kontsert toimub Murimäe Veinikeldris, algusega kell 19:00. Neile, kes soovivad mugavalt kohale jõuda, väljub kell 17:30 tasuta veinibuss Tartust, Vanemuise alumisest parklast, tuues külalised otse sündmuskohale ja viies hiljem tagasi linna.

Korraldaja

Murimäe Veinikelder

Asukoht

Murimäe, Truuta, 67302 Valga maakond

Vaata veel

Vaata kõiki