Liigu otse sisu juurde
Toimunud sündmus
L 6. juuli 2024

Kunstniku Dongbin Lee töötuba ‘Mm CRO’

15:00 - 18:00

Tartu linn | Ajuokse avangaar

  • muu
  • Põhiprogramm

Tasuta

Info

Kunstnik Dongbin Lee (KR/EE) korraldab avaliku töötoa nimega ‘Mm CRO’ Kestus 3 h Osalejate arv kuni 16 Soovituslik vanus 14+ Inglise keeles (eestikeelse tõlkega) Kogunemise asukoht: Ajuokse avangaar

Kunstniku Dongbin Lee avalik töötuba kutsub osalejaid avastama enda ruumitaju, looma interaktsioone teistega ning tundma õppima vastastikke instinktiivseid reaktsioone. Nii individuaalselt kui ka ühiselt läbiviidavad kehalised harjutused teravdavad meelte teadlikkust ning tasakaalustavad sisemist ja välist tähelepanuvõimet. Töötuba seob kaasaegse inimolemuse ürgsega ning pakub osalejatele mängulist ja sügavat kogemust grupi dünaamikas.

Üritus on osa rahvusvahelisest kunsti ja teaduse initsiatiivist „Jää mind vaatama“ (Look into my Ice).
„Jää mind vaatama“ on algatus, mille eesmärk on suurendada meie empaatiavõimet ja teadlikkust maailma kõige külmema entiteedi jää suhtes. Üleeuroopaline projekt on osa Euroopa kultuuripealinna Tartu 2024 ametlikust programmist ja esitleb uusi viise, kuidas kaasa rääkida inimtekkelise kliimakriisi tagajärjel toimuva polaar- ja liustikujää katastroofilise kiirusega kadumisest.

Keeled

  • EST
  • ENG

Korraldaja

MTÜ Eesti-Saksa Kunstikoostöö, roam projects e.V.

Asukoht

Kastani 42, Tartu, Tartu maakond, Eesti

Vaata veel

Vaata kõiki