Liigu otse sisu juurde
Toimunud sündmus
L 15. juuni 2024

Kosutusretk: Minimalism tegudes – teen vähem, aga kvaliteetsemalt!

11:30 - 15:30

Võru linn | Võru-Kubija

  • muu
  • Lisaprogramm

Info

Lihtsalt Rahulikult kosutusretk viib sind mõnusale jalutuskäigule, et üheskoos mõtiskleda ajast ning kiire elutempoga paremini toimetulekust.

Võtame looduskaunis kohas hetke endale ja avastame viise, kuidas kiirest elutempost paremini taastuda.

🚶Ühildame tervisliku aktiivsuse, kauni looduse, hetkes kohalolu, oma kogemuste mõtestamise ja toetavad kaaslased, mis kõik on olulised tegurid oma tervise toetamisel. Jalutame ning naudime maalilist piknikut maitsva toidu ja põneva aruteluga.

💭Minimalism tegudes – teen vähem, aga kvaliteetsemalt.
Kujutle päeva: juba hommik algab kiirustades, kuna to-do list venib aina pikemaks; erinevate kohustuste paralleelselt tegemine või pidev ümberlülitumine ei lase tõeliselt süveneda; paar lubadust tuleb jälle murda, sest lihtsalt ei jätku aega kõige tegemiseks; õhtuks on ärevus ja lootusetuse tunne üleval, sest suuri edusamme ühegi ülesande lahendamisega pole toimunud; vaikset aega ja võimalust teha vabalt hetkes seda, mida parasjagu hing ihaldab, napib tõsiselt.
Ja kujutle veidi teistsugust päeva: hommikul on mõnusalt aega oma päeva olulisima ülesande mõtestamiseks ja kavandamiseks; segajateta ja piisavalt pikk aeg ühele tegevusele toob rahulolutunde ja edasimineku; teistele lubatu saab tehtud ning tunned, et sul on ambitsiooni oma tööd hästi teha; päev lõpeb tagasivaate ja planeerimisega ning saad südamerahus vaba aega nautida; astud järgmisele päevale vastu innukuse ja ootusega.😎
Kumba päeva sooviksid regulaarselt enam kogeda? Mil moel vähendada tegevusi oma päevakavas? Seekordsel kosutusretkel uurime praktilisi võimalusi, kuidas tegudesse minimalismi tuua ja rohkem teise päeva laadseid hetki kogeda.

👉Jalutuskäik on kokku maksimaalselt 7 kilomeetrit ning ei eelda eelnevat füüsilist ettevalmistust.

🌿Retkejuht: Liisa Õunpuu
Liisa on kogenud looduses seikleja ja entusiastlik aeglase elustiili põhimõtete rakendaja. Liisa juhendab osalejaid metsas liikumisel ning osaleb ideede jagaja ja osalejate kogemuste mõtestajana vestlustes.
🌿Retke kaasjuht: Maret Kesküla
Maret on psühholoogia taustaga aeglustamise koolitaja ja nõustaja. Maret pakub tuge oma kogemuste mõtestamisel ja positiivsete muutuste planeerimisel.

👥Grupi suurus: kuni 10 inimest
🗣️Antud Kosutusretk toimub eesti keeles
📍Kohtumispaik retke alguses: Kubija loodusspaa esine
🚗 Soovi korral on võimalik matka alguspaika tulla autoga.
Huvist liituda Tartust korraldajate või mõne teise osaleja autoga anna märku kirjutades meile sotsiaalmeedias @lihtsalt.rahulikult või meili teel [email protected]
🚌 Matkale on võimalik saabuda ka ühistranspordiga. Tartu-Võru suunal liigub buss kell 10.05-11.15, peale mida tulevad korraldajad bussijaama vastu.
🎒Selga panna ilmastikule vastavad riided ning kaasa võtta joogipudel. Kõik muu vajaliku, (sh. vajadusel sääsetõrjevahendi ja päikesekreemi) saab korraldajatelt.

🌲PS! Seekordne kosutusretk kulgeb mõnusate männimetsade all ja on lähedal nii rannale kui spaale – see on hea võimalus nautida kosutavaid hetki ka pärast meie

Keeled

  • ENG

Ligipääsetavus

  • hästi käituva lemmikloomaga külastajad

Korraldaja

Lihtsalt Rahulikult

Asukoht

Männiku 43 a, Võru, Võru maakond, Eesti

Vaata veel

Vaata kõiki