Liigu otse sisu juurde
Toimunud sündmus
L 6. juuli 2024

Kontsert: Mahavok (EE)

20:00 - 21:00

Tartu linn | Autovabaduse puiestee

  • muusika
  • Põhiprogramm

Tasuta

Info

Tartu 2024 Autovabaduse puiestee algab sel korral koos Emajõe Festivaliga ja sel puhul annab kontserdi pop-rock ansambel Mahavok. Tule naudi kaunist suveõhtut hea Eesti muusika saatel!

Mahavok on kõrge kullaprooviga pop-rock ansambel, kelle muusika kõlab jätkuvalt Eesti kontserdilavadel ja raadiojaamades . Mahavoki nime all esineti esmakordselt 1982. aastal. koos legendaarse ansambliga Radar praeguses Tallinna ülikoolis. Juba siis moodustasid repertuaari tuumiku laulude kõrval ka jazz-rock lood. Inspiratsiooni saadi John McLaughlinit, Jeff Becki, Joe Zawinuli ja teisi toonaseid fusion-staare kuulates. Mahavoki nimi on kokku pandud algkoosseisu muusikute perekonnanimede esitähtedest: Karl Madis, Kalev Aas, Sven Himma, Raul Arras, Heini Vaikmaa, Peeter Oronen ja Kristjan Kirme.

Viimastel aastatatel on koos Mahavokiga üles astunud ka uue põlvkonna solistid Marten Kuningas, Hannaliisa Uusmaa,Triinu Taul, Ketter Orav, Vivi ja Viveli Maar ja Anet Vaikmaa. Viimasest on kujunenud ka praeguse Mahavoki koosseisu liige. Lisaks ansambli algkoosseisu põhituumikule Heini Vaikmaa, Raul Arras ja Kalev Aas löövad kaasa ka tuntud trummarid Roland Puussepp ja Karl-Juhan Laanesaar. Mahavoki repertuaaris on ka praegu suur osa instrumentaalmuusikal, kuid mängitakse ka vanu armastatud laule, “On läinud aastad”,”Minna lihtsalt nii”,”Tunnete keel”,”Las ma värvin sind punaseks”,”Lootus”jpt. Endiselt jätkub loomeprotsess ja lähitulevikus peaks stuudiost väljuma ka uut muusikat.
https://www.facebook.com/ansambelmahavok/

Tule koos pere või sõpradega ning naudi suurepärast muusikat ning mõnusat atmosfääri!

Kontsert on TASUTA!

Kontsert toimub koostöös Emajõe Festivaliga, rohkem infot festivali programmi kohta siit: https://emajoefestival.ee

Tartu 2024 Autovabaduse puiestee on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist. Vaata programmi siit: https://tartu2024.ee/programm/

Kui soovid kehakinnitust või vajad öömaja, vaata Tartu 2024 külalislahkuse võrgustiku liikmete pakkumisi: https://tartu2024.ee/soovitused-tartulinn

Keeled

  • EST
  • ENG

Ligipääsetavus

  • osaliselt ligipääsetav liikumispuudega inimestele
  • osaliselt ligipääsetav nägemispuudega inimestele
  • osaliselt ligipääsetav kuulmispuudega inimestele
  • väikelapsega pere sõbralik
  • hästi käituva lemmikloomaga külastajad

Korraldaja

Tartu 2024

Asukoht

Vabaduse puiestee, Tartu, Tartu maakond, Eesti

Kõik toimumisajad

Vaata veel

Vaata kõiki