Liigu otse sisu juurde
Toimunud sündmus
L 8. juuni

Avasta Emajõgi! Lodjakoja perepäev

12:00 - 14:30

Tartu linn | Lodjakoda

  • muu
  • Põhiprogramm

Info

Lodjakoja aktiivne perepäev kutsub 8. juunil uudistama uut valminud lotja, seilama lodi Jõmmuga Emajõel ja meisterdama puust isiklikke lodjamudeleid. Tule avasta Emajõe kultuur ja veemaailma!

JÕERETKEDE SARI „AVASTA EMAJÕGI“ 2024

Meeleolukas ja seikluslik jõeretkede sari „Avasta Emajõgi“ kutsub alates juunikuust osa saama Emajõe veemaailmast. Emajõe ilusa ja hapra vesikonnaga saab lähemat tutvust teha temaatilistel jõeretkedel, mis viivad osalejad puutumatutesse paikadesse. Retked kutsuvad avastama jõeelu kõigil neljal aastaajal – kevadel, suvel, sügisel ja talvel, ning ühtlasi innustavad kaasa aitama sealse ökosüsteemi hoidmisele. Emajõe koostöövõrgustiku korraldatava jõeretkede sarja kohta saab rohkem teavet siit.

Tartumaa Arendusseltsi eestvõttel toimuv jõeretkede sari kuulub Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammi ning seda toetab Lõuna-Eesti kogukonnaprogramm koos Leader tegevusgruppidega.

Tule seikle ja avasta Emajõe veemaailma!

Kui soovid kehakinnitust või vajad öömaja, vaata Tartu 2024 külalislahkuse võrgustiku liikmete pakkumisi: https://tartu2024.ee/soovitused-tartulinn

Ligipääsetavus

  • väikelapsega pere sõbralik

Korraldaja

MTÜ Emajõe Lodjaselts koostöös Tartumaa Arendusseltsiga

Asukoht

Ujula 98, Tartu, Tartu maakond, Eesti

Vaata veel

Vaata kõiki