Liigu otse sisu juurde
27. - 28. märts

XVI Mitteteatrite Festival

10:00 - 17:00

Elva vald | Elva Kultuurikeskus

  • teater

Tasuta

Info

Mitteteatrite Festival on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 lisaprogrammist ja kutsub nautima teatrikunsti laste ja noorte esituses. Lavale jõuavad lühinäidendid üle Lõuna-Eesti.

Elvas toimuv Mitteteatrite Festival on traditsiooniline ja oodatud sündmus Lõuna-Eesti näitemänguhuviliste laste, noorte ja juhendajate poolt. Mitteteatrite Festivali on välja kasvanud Elva näitemängupäevadest, mille traditsioon ulatub aastasse 1996. Mitteteatrite Festivalil kutsub osalejaid alates lasteaia lastest kuni noorte ühendusteni. Kuna osalejaid on palju jaguneb festival kahele päevale. Esimesel päeval etenduvad lastaia, algklasside ja põhikooli näidendid, teisel päeval põhikooli, gümnaasiumi ja noorteühenduste näidendid. Kahel päevale mahub umbes 30 etendust, osalejate arv on olnud kuni 350 last ja noort.
Festivalile on kaastaud ka žürii, kel on õigus välja anda näitlejapreemiaid ja eripreemiaid.
Žürii pöörab tähelepanu loovatele ja originaalsetele näidenditele, huvitavale repertuaarivalikule, noorte endi lavastustele, säravaimale osatäitjale, meeldejäävamale kõrvalosatäitjale, fantaasiarikkamale juhendajale.

Kaks päeva etendusi, tule ja naudi!

Korraldaja

SA Elva Kultuur ja Sport

Asukoht

Kesk 30, Elva, Tartu maakond, Eesti

Vaata veel

Vaata kõiki