Liigu otse sisu juurde
27. - 28. juuli

VII Võru lastefestival

10:00 - 15:00

Võru linn | Võru linn

  • kogukond
  • muusika
  • teater
  • Põhiprogramm
Osta pilet 25 - 50 €

Piletid müügil Piletilevis, Võru Kandle kassas ja sündmuse ajal kohapeal

Info

Lastefestivali ajal antakse Võrus võim lastele ning suur osa linnast muutub kogupere mängumaaks. Oodatud kõik pered, tegevusi jagub pere pisematest kuni kõige vanemateni välja. Võru lastefestivali ajal toimub rockmuusikal "Kevade siin ja praegu", mida esitlevad Võru Kesklinna Kooli noored. Sündmus on osa Tartu 2024 programmist.

Võru linnas toimub juuli viimasel nädalavahetusel, 27. ja 28. juulil taas kõikide laste ühine pidu – lastefestival „Rõkkab rõõmust maakera”. Oodatud on kõik lastega pered ja lastesõbralikud inimesed, sest tegevusi jagub kõigile.
Lastefestivali ajal antakse Võrus võim lastele ning suur osa linnast muutub kogupere mängumaaks. Festival avatakse maskottide paraadiga. Festivali ala linnas on ära jaotatud teemade järgi: mustkunst, tsirkus ja teadus, teatrihoov, seiklus- ja atraktsioonidepark, kino ja arvutimängud, mini-loomaaed, tehnikapark, noorteala, esinejad vabalaval, vahupidu, melu tänavatel ning palju muud. Suurel koguperekontserdil astuvad tuntud Eesti artistid ning kohalikud laululapsed.
Festivali korraldajate soov on, et lastel ei oleks igav ja nad saaksid veeta rõõmsalt ning turvaliselt aega lastesõbralikus Võru linnas.
Mitmed tegevused festivali alal on tasuta, sisenemine nelja teemaparki (seiklus- ja atraktsioonide park, filmimaja, fantaasiahoov, teatrihoov) on tasu eest.
Piletid on müügis alates jaanuar 2024 Piletilevis, kultuurimaja Kannel piletikassas ning festivali ajal kohapeal: infopunktides, Võru Kandle piletikassas.
Täpsem info: www.vorulastefestival.ee

Kui soovid kehakinnitust või vajad öömaja, vaata Tartu 2024 külalislahkuse võrgustiku liikmete pakkumisi: https://tartu2024.ee/soovitused-vorulinn

Keeled

  • EST

Ligipääsetavus

  • osaliselt ligipääsetav liikumispuudega inimestele

Korraldaja

Võru linn

Asukoht

Võru, Võru maakond

Kõik toimumisajad

Vaata veel

Vaata kõiki