Liigu otse sisu juurde
L 25. mai

Vana maamaja päev Räpinas

12:00 - 15:00

Räpina vald | Koiva maja

  • muu
  • Lisaprogramm

Tasuta

Info

Vana maamaja päeval räägime nendest väärtustest, mis peituvad vanade majade juures ja lisaks räägime probleemidest, mis aja jooksul hoonete vananedes on ilmnenud. Ettekannetega esinevad Eesti Vabaõhumuuseumi teadurid Heiki Pärdi ja Alois Andreas Põdra. Esitlemisele tuleb uus raamat "Eesti maakodud". Üritusele on oodatud kõik vanade majade omanikud ja huvilised!

Vana maamaja päeval räägime nendest väärtustest, mis peituvad vanade majade juures ning mida ei pruugi esimesel pilgul või iga päev nende keskel elades tähele pannagi. Lisaks räägime probleemidest, mis aja jooksul hoonete vananedes on ilmnenud – tulevad need siis kas väsimusest, hooldamatusest või valedest renoveerimislahendustest. Pakume välja ka mõningaid lahendusi renoveerimiseks. Üritusele on oodatud kõik vanade majade omanikud ja huvilised!

Ettekannetega esinevad Eesti Vabaõhumuuseumi vanemteadur Heiki Pärdi ja teadur Alois Andreas Põdra. Esitlemisele tuleb raamat „Eesti maakodud“, mis räägib ajaloolise maaarhitektuuri ja talumaastiku kõrval ka uutest kaasaegsetest lahendustest.
Üritus on TASUTA, kuid koha peal osalemiseks palume registreeruda: https://maaarhitektuur.ee/events/vana-maamaja-paev-rapinas/
Vana maamaja päev kuulub rahvusvahelise palkehituse konverentsi programmi, mida korraldatakse Räpina Hea Kodu Päevade ja Euroopa Kultuuripealinn Tartu 2024 raames.

Kontakt: Elo Lutsepp, [email protected], tel 53 444 769

#BuildEST #renoveerimismaraton #lifeproject

Keeled

  • EST

Korraldaja

Eesti Vabaõhumuuseumi maaarhitektuuri keskus

Asukoht

Jõe 4, Räpina, Põlva maakond, Eesti

Kõik toimumisajad

Vaata veel

Vaata kõiki