Liigu otse sisu juurde
N 8. aug.

Vahekultuuride külvamise talgud

18:00 - 20:00

Tartu linn | Tartu Maheaia Linnupargi aed

  • toit
  • muu
  • Põhiprogramm
Registreeru

Sündmus on tasuta, vajalik eelregistreerumine. Anna oma tulekust teada.

Info

Vahekultuuride kasutamine aias on veel vähetuntud meetod, millel on palju kasusid. Tule ja õpi, kuidas oma aias vahekultuure kasutades mullaviljakust hoida ja aias toimetamine lihtsamaks muuta.

Talguõhtu algab loenguga sellest, milliseid vahekultuure Eesti tingimustes kasutada, millal ja kuidas neid külvata. Pärast loengut külvame üheskoos erinevaid vahekultuure.

Loengul räägib ja külvamist juhendab Eesti Maaülikooli kaasprofessor Liina Talgre.

Sündmus toimub Tartu Maheaia Linnupargi aias. Aeda saab siseneda Linnupargi bussipeatuse juures olevast suurest parklast. Linnupargi peatusse toob buss nr 11.

Aeda toovad mugavalt ka kergliiklusteed kesklinna, Annelinna ja Ihaste suundadest. Parklas on rattahoidja. Üle tee on rattaringluse parkla.

Sündmus on osa Euroopa kultuuripealinna Tartu 2024 projekti “Kasvades oma toiduga” kogukonnaaianduse programmist, mis tutvustab erinevaid viise, kuidas loodussäästlikult toitu kasvatada.

“Kasvades oma toiduga” eestvedajad on Eesti Maaülikooli Mahekeskus, Eesti Rohelise kooli algatus ja Tartu loodusmaja. Partner on Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024.

Keeled

  • EST

Ligipääsetavus

  • väikelapsega pere sõbralik

Korraldaja

Eesti Maaülikooli Mahekeskus

Asukoht

Ihaste põik, Tartu, Tartu maakond, Eesti

Kõik toimumisajad

Vaata veel

Vaata kõiki