Liigu otse sisu juurde
7. - 9. aug.

Üksindusest ühtsuseni – Lahenduste Laboratooriumi taibutalgud noortele

10:00 - 14:00

Tartu linn | Mobiilne töökoda Shate tantsukooli kõrval

  • kogukond
  • muu
  • Lisaprogramm

Tasuta

Info

Lahenduste Laboratoorium kutsub aktiivseid ja nupukaid Tartu noori vanuses 9-18 osalema taibutalgutel "Üksindusest ühtsuseni".

See üritus on üks kolmest taibutalgust*, mida korraldame, et pakkuda noortele võimalust arendada oma sotsiaalseid oskusi, mõista üksildust ja leida lahendusi sõpruse ja empaatia kaudu. Kogu programm põhineb Vivita testitud disainiprotsessil, mida oleme kasutanud ka maailmahariduse tutvustamiseks ja globaalsete probleemide lahendamiseks loovtööde kaudu erinevates Eesti koolides. Taibutalgud toimuvad 7.-9. augustil kell 10:00-14:00. Partneriteks on Tartmus ja Peaasi, kes aitavad luua toetava ja hariva keskkonna. Inspiratsiooniks tulevad Sõbrapinki tutvustama autorid Johanna ja Karolin.

Iga päev on lõunapausiks arvestatud 30 minutit, kuid toitvat sööki me kahjuks ei paku. Soovitame võtta oma joogipudel ja toit kaasa. Joogipudelit saab kohapeal tasuta täita. Süüa on võimalus nii täistaimset kui lihaga lõunat Green Room Cafes hinnaga 6.90€.

Talgud toimuvad Shaté kõrval, Atlantise parklas konteineris. Kui võimalik, tule kohale keskkonnahoidlikult (jala, rattaga, ühistranspordiga, autot jagades). Pärast talguid on iga päev mobiilne töökoda avatud kõigile osalejatele ja huvilistele, et nad saaksid 2 tunni jooksul oma projekte meisterdada ja edasi arendada.

*Lisaks toimuvad taibutalgud 14.-16. augustil ning 21.-23. augustil.

Lahenduste Laboratooriumi taibutalgud on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 lisaprogrammist.

Registreeri oma tulek siin: https://fienta.com/et/uksindusest-uhtsuseni-tartu

Keeled

  • EST
  • ENG

Ligipääsetavus

  • osaliselt ligipääsetav liikumispuudega inimestele
  • hästi käituva lemmikloomaga külastajad

Korraldaja

Lahenduste Laboratoorium MTÜ

Asukoht

Narva maantee 2, Tartu, Tartu maakond, Eesti

Kõik toimumisajad

Vaata veel

Vaata kõiki