Liigu otse sisu juurde
K 6. märts

Tudengijazz 2024: Tartu

18:00 - 22:00

Tartu linn | Tartu Ülikooli kohvik

  • muusika

Info

Tudengijazz on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 lisaprogrammist!

Festival TUJA (Tudengijazz) on vanima traditsiooniga Eesti jazzmuusikafestival, mis sai alguse juba 1982. aastal. Tänavu toimub festival 5.–9. märtsil ning järgemööda juba 42. korda. Kolmapäeval, 6. märtsil jõuab TUJA Tartusse ja publiku ette astuvad kolm koosseisu:

JazzPhonkers (EE)
SEPT (EE)
ZAVA (EE)

• JazzPhonkers on omanäoline duo, kus klahvimuusikale annab rütmilist vürtsi trummimäng. Maksim Kotkase ja Kirill Pavlovi loomingus põimuvad jazzi mitmekülgsus ja mängulisus, luues unikaalse kõla. Läbi improvisatsiooni ja muusikalise sünergia kutsub JazzPhonkers kuulajaid avastama uusi emotsioone.
• SEPT on Sergei Pederseni ja Eeva Trei jazz-duost välja kasvanud soul-funk ansambel. Pedersen, tuntud eelkõige heliloojana legendaarsetes 80ndate ansamblites nagu Radar, ning Trei, kelle omanäolist alternatiivilembelist käekirja on kuulda ansamblis Neon Fir, toovad kokku mineviku ning oleviku. Kooslusest tekib muinasjutuline maailm, kust ei puudu ahhetav nostalgia ja suured unistused.
• ZAVA on Natalja Zaugarova juhitud värske soul-pop bänd Eestist. Hetkel põhiliselt Londonis tegutsev kollektiiv toob kuulajani hetkega kõik neli aastaaega – kallistades kui soe kampsun talveõhtul, tungides ninna kui kevadlillede lõhn, kaitstes vihmavarjuna sügisese vihmasabina eest ja pannes publiku kaasa elama kui igasuvised muusikafestivalid. ZAVA seob oma loomingus souli, jazzi ja rokki, olles mõjutatud Stingist, Robert Glasperist, jazzstandarditest ja kiirest meeleolukast elust. ZAVA on seni avaldanud singlid “Maybe” ja “Sea”.

Kontsert algab kell 19, uksed avatud alates 18.
🎟️ Piletid müügil eelmüügis Piletikeskuses ning kohapeal.
Täispilet 15€, sooduspilet 10€
* Sooduspiletid kehtivad õpilastele, õpetajatele, tudengitele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele ja Eesti Jazzliidu liikmetele. Soodustused kehtivad koos soodustust tõendava dokumendiga.

Korraldaja

Tudengijazz

Asukoht

Ülikooli 20, Tartu, Tartu maakond, Eesti

Vaata veel

Vaata kõiki