Liigu otse sisu juurde
N 8. aug.

Treski inspiratsioonikonverents

11:00 - 23:59

Setomaa vald | Treski

  • muu
  • Põhiprogramm

Info

Treski inspiratsioonikonverentsil koged elumuutvaid hetki, avastad uut nii enda kui maailma kohta ning saad osa ideedest, mis on jagamist väärt!

Kuidas jõuda väikelinnast tugeva töötahtega maailma tippu? Mis tunne on juhtida pisikesest Eestist globaalset ettevõtet? Kuidas säilib Unesco kultuuripärandi nimekirja kuuluv seto leelo? Kuidas muudab sügavalt hingamine sinu elu?

Vastused neile ja teistele väärt küsimustele leiame Treski inspiratsioonikonverentsil: programmis on kogenud kõnelejad, nende hulgas Ragnar Klavan, Kristel Kruustük ja teised. Lisaks inspiratsioonikõnedele on kõigil võimalus osaleda erinevates töötubades, mõnuleda õhtusel saunarallil ning nautida järelpidu küünis koos ansambliga Zetod.

Treski inspiratsioonikonverentsil koged elumuutvaid hetki, avastad uut nii enda kui maailma kohta ning seda kõike Setomaal Treskis. Inspiratsioonikonverents on ideaalne sissejuhatus samal nädalavahetusel 09.-11.08 toimuvale TRESKIFESTILE.

Treski inspiratsioonikonverents toimub 8. augustil 2024.

Sündmus on istekohtadega maksimaalselt 500 inimesele. Konverentsile pääsemiseks vajab iga osaleja olenemata vanusest piletit.

Piletid on müügil Piletilevis ja Piletikeskuses.

Sündmus toimub eesti ja inglise keeles.

Treski inspiratsioonikonverents on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist. Euroopa kultuuripealinna tegemisi toetavad A. Le Coq, Delfi Meedia, Topauto ja Lux Express.

Kui soovid kehakinnitust või vajad öömaja, vaata Tartu 2024 külalislahkuse võrgustiku liikmete pakkumisi: https://tartu2024.ee/soovitused-setomaa

Keeled

  • EST
  • ENG

Korraldaja

MTÜ Treski Küün

Asukoht

Silla talu, Treski küla, Setomaa vald, Värska, 64026

Kõik toimumisajad

Vaata veel

Vaata kõiki