Liigu otse sisu juurde
3. - 4. aug.

Tõrva Raadio perepäev “Suur raadiosaade”

10:00 - 02:00

Tõrva vald | Tõrva

  • muusika
  • pidu/klubi
  • Lisaprogramm

Tasuta

Info

Tõrva Raadiol on tulemas 10. sünnipäev. Soovime oma kuulajaid, toetajaid ning raadiotegijaid tänada ja korraldame ühe suure perepäeva. Tõrva Raadio perepäev “Suur raadiosaade” toimub 3. augustil 2024. Kajastame päeva keskväljakult ning ühtlasi on tegu suvise Tõrva Raadio ühe kulminatsiooniga. Päeva jooksul viiakse läbi erinevates paikades raadioga seotud tegevusi, mis seovad põlvkondi. Tõrva Raadio perepäev “Suur raadiosaade” on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 lisaprogrammist.

Päeva jooksul viime läbi erinevates paikades raadioga seotud tegevusi, mis seovad põlvkondi.

Raadiosaade – Väärikateklubi* – Kutsume külla kaks kuulsat väärikat, saatejuht teeb nendega avalikud intervjuud. Asukohaks nt Malmizza, kultuurimaja, kino Koit.

* – Väärikateklubi on Tõrva Raadio üks pikaajalisemaid saateid, kus intervjueeritakse vanemaealiseid inimesi, et talletada nende mälestusi.

Rahvamäluauk on mälumänguvõistlus, mis viiakse läbi pubis Juudas. Mälumäng on mõeldud kõigile ja viiakse läbi vähemalt kolm korda päeva jooksul. Lisaks saab igaüks osaleda interaktiivselt läbi raadio vahenduse.

Matk Tõrva linnas. Matka käigus näeme eelnevalt tehtud QR-koode oluliste punktide (hooned, objektid, ehitised) juures Tõrva linnas. Tõrva Raadio meeskond kogub kokku olulise info ajaloost ning inimestelt ja paneb selle QR-koodiga seotud lehele.
Matkarada läbitakse Tõrva Raadio meeskonnast pärit giidiga päeva jooksul vähemalt kaks korda, millest üks kord läheb ka eetrisse. QR koodid on püsivad ning jäävad objektide juurde ka pärast peo lõppu.

Tõrva keskväljakul oleme eetris ja viime läbi erinevaid tervele perele mõeldud tegevusi. Õhtul toimub kogukonnale tasuta pidu “Suur raadiosaade”, kus on saatejuhid, kes veavad pidu eest ning õhtu lõpetab esineja ning DJ.

Kui soovid kehakinnitust või vajad öömaja, vaata Tartu 2024 külalislahkuse võrgustiku liikmete pakkumisi: https://tartu2024.ee/soovitused-torva

Keeled

  • EST
  • ENG

Korraldaja

Tõrva Raadio

Asukoht

Tõrva, Valga, Valga maakond, Eesti

Kõik toimumisajad

Vaata veel

Vaata kõiki