Liigu otse sisu juurde
L 13. apr.

Töötuba: Sissejuhatus improvisatsiooni

11:00 - 13:00

Tartu linn | Alexela Loomelava

  • teater
  • muu
  • Põhiprogramm
Osta pilet 30 €

Pilet sisaldab lisaks töötoale pääset etendusele "Komöödiaõhtu 3 vaatuses".

Info

Töötuba on suunatud kõigile, kes ei tea ega oska improteatrit, aga tahaks proovida. Töötoas saab südamest naerda, arendada loomingulisust ja esinemisjulgust.

Arenda esinemisjulgust, loovust ja huumorimeelt lõbusas improtöötoas.

Hetkes loominguliste ideede peale tulemine ei ole kaasasündinud anne, vaid on treenitav oskus. Selles töötoas kõike seda treenimegi.

Töötuba on suunatud kõigile vanuses 16+, kellel puudub varasem kokkupuude improteatriga. Seda juhendab kogenud Ruutu10 improviseerija Martin Junna.

Improteater on teatrivorm, kus lavateos luuakse näitlejate koostöös selle esitamise käigus. Etenduse tegevustik, karakterid, asukohad ja dialoog mõeldakse välja laval esinemise hetkel. Mõned impro vaimse tervise kasud on stressi ja sotsiaalse ärevuse vähenemine ning parem suhtlemisoskus argielus.

Töötuba on osa 13. aprilli improfestivalist, mis kuulub projekti „Peaasi ajab naerma!“, mis omakorda kuulub Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammi.
See projekt viiakse ellu koostöös Briti Nõukoguga Eestis sotsiaalse sidususe toetamiseks People To People Cultural Engagement programmi raames. Lisainfo Briti Nõukogu töö kohta Eestis: www.britishcouncil.ee.
Lisaks toetab antud õhtu elluviimist projekt: “Vaimset tervist toetavad kogukondlikud tugitegevused Lõuna-Eesti maakondadesse.”, mida viiakse ellu Aktiivsete Kodanike Fondi toel, mida vahendab Avatud Eesti Fond koostöös Vabaühenduste Liiduga.

Keeled

  • EST

Korraldaja

Peaasi.ee

Asukoht

Narva maantee 2, Tartu, Tartu maakond, Eesti

Kõik toimumisajad

Vaata veel

Vaata kõiki