Liigu otse sisu juurde
L 27. juuli

Tervisepäev Filmi Vargamäel

11:00 - 15:00

Filmi Vargamäe külastuskeskus

  • koolitus
  • Lisaprogramm
Osta pilet 10 €

Piletid eelmüügis külastuskeskuse e-poes ja saadaval ka kohapeal.

Info

27. juulil toimub Filmi Vargamäel hinge ja keha tervist ning tasakaalu käsitlev inspireeriv tervisepäev, mille viib viib läbi Hanna-Ly Sildva.

JOOGA JA VARGAMÄE – KUIDAS NEED KÜLL KOKKU KÄIVAD? Nagu kaht ämbrit ühendavad koogud, püüab joogaõpetaja ja endine Filmi Vargamäe perenaine Hanna-Ly leida iidse joogatraditsiooni ja Eesti taluelu vahel midagi ühist, midagi ürgset. Midagi, mis pisutki lähendab meid taas tasakaalus iseendale ja jätkusuutlikule elukeskonnale.

27. juulil toimub Filmi Vargamäel tervisepäev, mille programmis on töötoad ja loengud: päikesetervitus, klassikalise jooga tund, meditatsiooniharjutused, vestlused tervislikust tasakaalustatud toitumisest ja kehatunnetusest – midagi nii hingele kui kehale. Tervisepäev kestab kl 11.00-15.00. Osaluspanus on 10 eurot, mida saab tasuda nii kohapeal kui ka eelmüügist külastuskeskuse e-poe kaudu. Osalejatele pakutakse taimeteed, maitsevett ja tervislikke suupisteid.

Kui soovid kehakinnitust või vajad öömaja, vaata Tartu 2024 külalislahkuse võrgustiku liikmete pakkumisi: https://tartu2024.ee/soovitused-voru

Keeled

  • EST
  • ENG

Ligipääsetavus

  • osaliselt ligipääsetav liikumispuudega inimestele

Korraldaja

MTÜ Filmi Vargamäe

Asukoht

Rõuge-Vastse-Roosa, Vastse-Roosa, Võru maakond, Eesti

Kõik toimumisajad

Vaata veel

Vaata kõiki