Liigu otse sisu juurde
L 25. mai

Tartu Ülikooli Akadeemilise Naiskoori rännak-kontsert “Sõit imemaale”

19:00 - 20:30

Tartu linn | Toomemägi

  • muusika
  • põhiprogramm
  • tartu 2024
  • Põhiprogramm
Osta pilet 15 - 18 €

Täispilet, sooduspilet

Info

25. mail kell 19 rännak-kontsert "Sõit imemaale” Dirigent: Triin Koch Lavastaja: Birgit Landberg Kohtumispaik: Kuradisilla all

Kevad on toonud värskust, uusi mõtteid ja soovi katsetada midagi uut ja põnevat!
Suutmata vastu panna kevadõhu värskusele kutsume Teid 25. mail kell 19 rännak-kontserdile “Sõit imemaale”.

Kontsert “Sõit imemaale” räägib üksindusest ja koosolemisest ning annab võimaluse kogeda naiskoorimuusikat tavapärasest teistsuguses vormis. Räägime igatsusest ja sellest, kui oluline on, et me üksi ei jääks. Kuidas üheskoos on meie häälel hoopis kandvam kõla. Kuidas elu on teekond, mis liigub mööda etteantud rada, kulgedes läbi väikeste hetkede millegi suurema poole. Sel teekonnal saadavad meid erinevad inimesed, mõtted ning tunded, aga see kõik on oluline, et me oskaks hinnata neid hetki, kus me päriselt saame tunda end osana suuremast – meist kaugemast. Kus igatsus leiab igatsetu.

Rännakule asume lavastaja Birgit Landbergi toel, kes loob TÜANiga kogemuse, kus emotsioonid veerevad kui ameerika mägedel, kord kildudeks lõhestudes ja siis jälle kokkuliimudes.
Dirigent Triin Kochi juhatusel tuleb esitusele nii lugusid, mis on leidnud oma tee naiskooriklassika hulka, kui ka kaasaegsemat naiskoorimuusikat.
Kohtumispaik on Kuradisilla all.
Kuna osa kontserdist toimub vabas õhus, palume riietuda vastavalt ilmastikule ja jalga panna jalanõud, millega jaksad Toomemäel ringi liikuda.
Ühtlasi palume arvestada, et liikumine toimub Toomemäel ja liikumisraskustega inimestel võib kontserdi ühest paigast teise jõudmine seetõttu keeruline olla. Palume saabuda õigeaegselt, sest hilinejaid kontserdile ei lubata.

Kontserdil kasutame kõrvaklappe, mille iga kontserdikülastaja saab meie käest enne kontserdi algust. Kui omad 3,5 mm minijack juhtmega kõrvaklappe, võid julgelt kaasa võtta oma kõrvaklapid.

Piletid hinnaga 18/15€ müügil ainult eelmüügis Fienta keskkonnas.

Täname EMK Tartu Püha Luuka kogudust.

Kontsert on osa Kambja Kooriakadeemia projektist.

Kontserti toetavad Tartu linn ja Eesti Kultuurkapital.

Keeled

  • EST

Korraldaja

Tartu Ülikooli Akadeemiline naiskoor

Asukoht

Toomemägi, Tartu, Tartu maakond, Eesti

Kõik toimumisajad

Vaata veel

Vaata kõiki